[HOME]
  ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
  Україна: погляд американця


 

Україна: погляд американця

Минулої п'ятниці в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д.Чижевського відкрилася фотовиставка робіт молодого американця Річарда Краузе.

Її автор народився у Чикаго в емігрантській родині вихідців з України, тому ще змалку мріяв побувати на землі своїх батьків. Здійснити ж свою мрію він зумів, ставши волонтером американського Корпусу миру. Протягом 2000-2001 років у рамках освітніх програм Корпусу Річард викладав основи бізнесу для студентів Рівного, а у проміжках між основною роботою фотограф-аматор багато подорожував Україною, знайомився з її минулим і сучасним, спілкувався з людьми. Наслідком подібних неформальних контактів і стали 53 кольорові фотографії, які волонтер відібрав для своєї експозиції з понад кількох тисяч зроблених знімків.

Виставка з успіхом глядачів уже демонструвалася в столиці та Донбасі і після місячного перебування у нашому місті буде виставлена у бібліотеках Сімферополя, Одеси, Львова та Сум. Директор Корпусу миру США в Україні Карл Бек на її відкритті підкреслив, що подібна співпраця в науковій і культурних сферах сприятиме в науковій і культурній сферах сприятиме взаємному розумінню та досягненню високої пошани між американськими і українськими народами.

Олександр Воронін


 
[ HOME ]
  Україна: погляд американця
    © ОУНБ Кiровоград 1998-2004 Webmaster: webmaster@library.kr.ua