[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata
Про нас | Події | Відеоклуб | Ресурси | Посилання | Волонтери | english
[ HOME ]
Фон Відеоклуб «Movie Tuesdays»Кіновівторки

Фон

5 вересня відбулося урочисте відкриття відеоклубу "Кіночетверги" ("Movie Thursdays"), який запрошує всіх бажаючих ознайомитися з кращими зразками світового кіномистецтва англійською мовою. Відкриття проходило в рамках ІРЦ "Вікно в Америку". На презентацію були запрошені студенти факультетів іноземних мов ВНЗ міста, викладачі, учні шкіл з поглибленим вивченням англійської мови, гімназій та ліцеїв, вчителі, науковці.

Після закінчення презентації гостей та всіх бажаючих було запрошено на перегляд DVD-фільму "My Fair Lady" (1964).

Відкриття відеоклубу було представлено в новинах на радіо "Наше радіо", обласного телебачення та в газеті "Наша газета" від 11 вересня 2003 р. у матеріалі "Кіно по четвергах".

З лютого місяця 2004 року в нашому відео клубі працює волонтер Корпусу Миру Барбара Шлайпер. На наш погляд з цього часу ми перейшли на якісно вищий рівень в роботі з відеоресурсом ІРЦ. Ось як Барабара коментує свою співпрацю з нами:

"Відеоклуб «Кіно вівторки» дають мені можливість, як носію мови, спілкуватися з українцями, які мають бажання удосконалити свою англійську мову.

Під час перегляду ми обговорюємо побачене, намагаємось зрозуміти культуру, історичний спадок країни, уточнюємо розуміння змісту, характерів героїв і таке інше.

У глядачів часто виникають питання стосовно мови, дій та вчинків героїв... DVD формат дозволяє зупинити фільм, для того, щоб надати відповіді на запитання чи пояснити колізії сюжету.

Я планую брати участь в роботі відео клубу до грудня 2005 року.

Співробітники ІРЦ «Вікно в Америку» з натхненням та ентузіазмом допомагають мені, я, в свою чергу, отримую велике задоволення від співпраці з ними.

Я сподіваюсь, що моя робота допоможе українцям глибше зрозуміти нашу мову і культуру. Дуже вдячна їм за щирість, з якою вони допомагають мені пізнати культуру своєї країни".

Репертуар відеоклубу "Movie Tuesdays"


[ HOME ]
Фон Відеоклуб «Movie Tuesdays»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград        1998-2009  Webmaster: webmaster@library.kr.ua