[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata
Про нас | Події | Відеоклуб | Ресурси | Посилання | english
[ HOME ]
Фон Події


Фон

Проведення громадського заходу,
присвяченого Міжнародному Дню боротьби проти рабства
ІРЦ „Вікно в Америку”


Тема: „Зупинимо сучасне рабство”

Дата проведення: 30 листопада 2007 р.

Загальна кількість учасників: 195 осіб.

Склад учасників: студенти Кіровоградського економіко-правового коледжу, студенти Кіровоградського СПІ „Педагогічна Академія”, учні 9-го і 10-го класів Знам’янської ЗОШ № 3, учні 10-го і 11-го класів Новоукраїнської гімназії.

Мета: інформування студентської та учнівської молоді Кіровоградщини про проблему торгівлі людьми та заохочення залучитись до протидії сучасному рабству.

В м. Кіровограді, в ІРЦ „Вікно в Америку”, в рамках всеукраїнської акції проти сучасного рабства, відбувся захід, присвячений Міжнародному дню боротьби проти рабства. До нас завітали не тільки студенти Кіровоградських навчальних закладів, а й учні найближчих до обласного центру районів, Знам'янки та Новоукраїнки.

Починався захід з дискусії про сучасне рабство та способи і методи боротьби з ним. Після дискусії ми разом з учасниками переглянули і обговорили фільм „Stop Traffic!”.

Основною і найцікавішою частиною заходу, вважаємо, стало творче завдання – учасники малювали плакати під умовною назвою „Ми проти рабства!”. Результат перевершив всі сподівання, про що свідчать фотографії, які ми додаємо до звіту. Треба зазначити, що групи були досить добре обізнані з цією проблемою.

Захід проводили: Оксана Сєргєєва (керівник центру) і Олена Ярмолюк (працівник центру)


   
[ HOME ]
Фон Події
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград        1998-2008   Webmaster: webmaster@library.kr.ua