[HOME]
  ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
  "Україна - очима добровольця Корпусу миру"


 

"Україна - очима добровольця Корпусу миру"

Під такою назвою в обласній універсальній бібліотеці ім. Д.Чижевського відбулася фотовиставка американця, добровольця Корпусу Миру Річарда Краузе, який два роки присвятив викладанню розвитку бізнесу у рівному. Розповідає заступник начальника управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та торгівлі облдержадміністрації С.В.Семенова:

- Ця виставка мандрує по всіх областях України і дійшла до нас. У своїх роботах Річарду вдалося майстерно відобразити красу України, ї народ, передати дух співпраці і розуміння, втіленням якого є Корпус миру. Протягом останніх десяти років добровольці корпусу миру пліч-о-пліч з українцями працюють над розбудовою нашого суспільства. Виставка вдало висвітлює тісний зв'язок між українцями та американцями і є підтвердженням дружніх стосунків між народами.

До речі, поїздка Річарда в Україну носила не тільки пізнавальний інтерес - він шукав на цій землі коріння батьківського роду.

У фотовиставці взяв участь керівник департаменту координації міжнародної технічної допомоги міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України О.Ю.Бродський.

Марія Іванова.

 
[ HOME ]
  "Україна - очима добровольця Корпусу миру"
    © ОУНБ Кiровоград 1998-2004 Webmaster: webmaster@library.kr.ua