[HOME]

ОУНБ Кіровоград

DC.Metadata

Про нас | Події | Відеоклуб | Ресурси | Посилання | english

[ HOME ]

Фон

Події та заходи ІРЦ
Фон


15.07 – 23.08 „Америка – природа та цивілізація” (Аляска, Колорадо).

15 липня 2005 року в інформаційно-ресурсному центрі „Вікно в Америку” відбудеться презентація фотовиставки „Америка – природа та цивілізація” (Аляска, Колорадо) відомого мандрівника, фотохудожника, журналіста Івана Дудкіна. Виставка проводиться за підтримки Посольства США в Україні.

Автор експозиції Іван Дудкін презентував42 власних фотороботи.

Як журналіст і фотохудожник він має досить багато публікацій і фотовиставок. Він один з найвідоміших українських мандрівників. В якості науковця-геофізика здійснив два навколосвітніх плавання на науково-дослідних судах. Подорожує по країнах пішки, на яхтах, лижах, велосипеді, мотоциклі. Відвідав 82 країни світу.

Представлена експозиція – це фрагменти дуже цікавого фотощоденника, подорожі по одним із найекзотичніших і найкрасивіших штатах Америки – Аляски, Колорадо та Коннектикуту. Цю мандрівку Іван Дудкін здійснив у вересні-жовтні 2004р.

Це була не просто виставка, а зустріч старих друзів.

25 серпня в Кіровоградській ОУНБ ім. Д.І. Чижевського, на базі ІРЦ „Вікно в Америку” проходила щорічна вереснева конференція вчителів англійської мови шкіл міста. Подібні заходи це ще одна можливість зустрітися зі своїми колегами на передодні нового учбового року та обговорити нагальні проблеми, дійти згоди з приводу сучасних методів викладання і таке інше.

На конференції прозвучали виступи методистів з обласного інституту безперервної післядипломної педагогічної освіти: „Методика викладання англійської мови на сучасному етапі” та „Особливості роботи учителя англійської мови в спеціалізованих класах”. Вчителі поділилися своїм досвідом по використанню проектної методики.

На конференції були представлені ресурси інформаційно-ресурсного центру, та можливості використання сучасних технологій навчання.

 

[ HOME ]

Фон

Події та заходи ІРЦ

Фон

Фон

© ОУНБ Кiровоград        1998-2006   Webmaster: webmaster@library.kr.ua