[HOME]

ОУНБ Кіровоград

DC.Metadata

Про нас | Події | Відеоклуб | Ресурси | Посилання | english

 

[ HOME ]

Фон

«Вікно в Америку»Події та заходи ІРЦ «Вікно в Америку»

„МЕТАЛЕВІ МЕТАМОРФОЗИ” Євгена Василевського

Прес-реліз

арт-зварка

12 лютого 2008 року в ІРЦ „Вікно в Америку” відділу документів іноземними мовами ОУНБ ім. Д. І. Чижевського відбулася презентація виставки „Металеві метаморфози” Євгена Василевського.

Працює він в досить незвичайній техніці, яка зветься арт-зварка. Як матеріал для своїх робіт використовує різноманітний металобрухт та металеві відходи. Персональних виставок художник ще не мав. Це перша спроба трохи відкрити свою творчість загалу.

Вигляд металобрухту, напевно, не викличе естетичної насолоди в жодної людини. Однак є чоловік, який в змозі побачити в цьому прекрасне і навіть створити з цього витвори мистецтва… Звуть його Євген Василевський.

За словами самого пана Євгена матеріал для своїх скульптур він знаходить всюди, де тільки можливо: це відходи – і промислові, і побутові. „Іноді люди самі приносять мені ті речі, якими вони вже не користуються і не хочуть накопичувати їх удома... Повірте, у мене чимало ідей, як із цього мотлоху зробити оригінальні скульптури!”, – коментує пан Василевський.

Кіровоградський митець знайшов, напевно, найкраще застосування тому, що люди зневажливо називають відходами, які забруднюють навколишнє середовище. Він показав всім нам, що навіть із сміття можуть вирости прекрасні квіти...

Виставка експонуватиметься у відділі документів іноземними мовами на протязі трьох тижнів.

За додатковою інформацією звертатися: Оксана Сєргєєва, 223603, inost[ad]library.kr.ua

Перегляньте відеосюжет з відкриття виставки:

 

[ HOME ]

Фон

«Вікно в Америку»
Фон

Фон

© ОУНБ Кiровоград        1998-2008   Webmaster: webmaster@library.kr.ua