[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata
Повернутися
[ HOME ]
Фон Wap-Онлайн Каталог: wo.library.kr.ua
 

Фон

Як користуватися онлайн-каталогом через мобільний телефон або КПК

wap-сайт Кіровоградської ОУНБ arrowleft По-перше Вам потрібно налагодити у мобільному телефоні підтримку протоколу WAP від Вашого мобільного оператора. У браузері мобільного телефону введіть URL нашого сайту: http://wap.library.kr.ua.
Після з'єднання, на екрані телефону Ви отримаєте першу сторінку wap-сайту, як зображено на малюнку. Скористайтеся лінком "Онлайн-Каталог".

wap-сайт Кіровоградської ОУНБ arrowright Таким чином, як зображено на малюнку праворуч, Ви потрапили на першу сторінку нашого Онлайн-Каталогу, який має адресу: http://wo.library.kr.ua.
тут Ви можете обрати для пошуку одну з десяти бібліографічних баз даних (БД) які підтримує наша бібліотека. Для цього треба скористатися одним із лінків:
KNIGI
VIDEO
OUNBP
INOST
KINO
і так далі. Для уточнення, що можна знайти у кожній БД є відповідний лінк "Опис...". Окрім того Ви Ви можете побачити яку кількість документів налічує кожна БД. І ця цифра зростає із доданням нових записів каталогізаторами нашої бібліотеки в режимі онлайн.
Скористаємося лінком KNIGI для пошуку у каталозі книг російською та українською мовами.
І чекаємо відповіді...


wap-opac Кіровоградської ОУНБ arrowleft На малюнку ліворуч наступний екран — пошукова форма БД "Книги". Можна обрати параметри пошуку — за автором, за назвою, або ключовим словом.
Наприклад, нас цікавить чи є в каталозі книжки (детективи) популярного російського автора Андрія Вороніна. Якщо є, то які? І в якому відділі її можна отримати?
Для цього оберемо наступні пошукові параметри (на малюнку ліворуч): параметр пошуку —Автор наберемо на клавіатурі мобільного —Воронин, А(цього достатньо) натиснемо на лінк —Пошук.
І чекаємо відповіді...


wap-opac БД Книги arrowright Через кілька секунд (залежить від швидкості зв'язку мобільного оператора) отримуємо наступний екран (на малюнку праворуч). Система знайшла 24 книги автора Андрія Вороніна!!!
І Ви можете преглянути увесь список провертаючи екран униз. Для прикладу нас зацікавила книга "Большая игра Слепого" видана у 2000 році. Потрібно перейти і натиснути на відповідний лінк (на малюнку праворуч).
Чекаємо відповіді...wap-opac Кіровоградської ОУНБ arrowleft А ось (на малюнку ліворуч) і довгоочікувана електронна картка на книгу.
Не складно побачити, що картка на книгу має декілька елементів, позначених як лінки (а саме Автор, Видавництво та Предметні рубрики) таким чином Ви маєте можливіть зробити наступний пошук у каталозі і відібрати усі картки за певним автором, видавництвом або предметною рубрикою.
Але повернемося до нашого пошуку. Щоб звернутися за книгою Ви маєте наступні дані:
Автор — Воронін, назва — Большая игра слепого, рік видання — 2000-й. І ще для бібліотекаря потрібен шифр, щоб знайти книжку на полиці. Його Ви бачите на екрані у першому рядку — 84(4РОС)6. Остання річ яка нам потрібна — це відділ, де зберігається книга. Наприкінці картки побачимо і відділ зберігання — АБ. Тобто тепер можна прямувати до відділу Абонементу, або розпочати новий пошук у каталозі за допомогою лінку "Початок" наприкінці електронної картки.
Доречі, БД VIDEO вміщує понад 1100 описів відеокасет, які можна взяти додому. Кожний опис має анотацію.


Вдалих Вам пошуків і приємного читання!

[ HOME ]

Wap-Онлайн Каталог: wo.library.kr.ua
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 1998-2004 Webmaster: webmaster@library.kr.ua