від 21 жовтня 2004 року № 642-р

Про внесення змін і доповнень до

розпорядження голови обласної

державної адміністрації від 14 липня

2004 року № 436-р

У зв”язку з введенням з 1 липня 2004 року в дію Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, яким внесено зміни до процедури реєстрації підприємств:

1. Внести такі зміни та доповнення до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 липня 2004 р. № 436-р “Про схвалення обласної програми збереження та використання об”єктів культурної спадщини на 2004-2010 роки та створення умов щодо забезпечення її виконання”:

а) пункт 5 викласти у такій редакції:

“5. Управлінню культури облдержадміністрації:

організувати роботу зі створення комунального підприємства з досліджень та нагляду за технічним станом об”єктів культурної спадщини на базі інспекції з охорони нерухомих пам”яток археології, історії та монументального мистецтва з подальшою ліквідацією останньої;

реєстрацію комунального підприємства здійснити відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.

б) доповнити розпорядження такими пунктами:

“6. Управлінню культури облдержадміністрації до 1 листопада 2004 року призначити директора створюваного комунального підприємства з досліджень та нагляду за технічним станом об”єктів культурної спадщини”.

“7. Управлінню культури облдержадміністрації під час підготовки статуту створюваного комунального підприємства передбачити у ньому положення про здійснення обстеження земельних ділянок, що відводяться, на усій території області з метою створення єдиної централізованої системи контролю за збереженням об”єктів культурної спадщини під час відведення земель під будівельні, шляхові, меліоративні, сільськогосподарські та інші види земляних робіт”.

2

2. Пункт 6 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 липня 2004 року № 436-р “Про схвалення обласної програми збереження та використання об”єктів культурної спадщини на 2004-2010 роки та створення умов щодо забезпечення її виконання” визнати таким, що втратив чинність, а пункт 7 вважати пунктом 8.

3. Управлінню культури облдержадміністрації щороку до 15 листопада інформувати обласну державну адміністрацію про хід виконання даного розпорядження та заходів обласної програми збереження та використання об”єктів культурної спадщини на 2004-2010 роки.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Неділька С.М.

Голова обласної

державної адміністрації В.КОМПАНІЄЦЬ