від 6 вересня 2004 року № 541-р

Про відзначення в області

Дня партизанської слави

На виконання Указу Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 “Про День партизанської слави”, з метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та увічнення їх пам'яті:

1. Затвердити обласні заходи по відзначенню Дня партизанської слави (додаються).

2. Рекомендувати міськвиконкомам та зобов'язати райдержадміністрації у тижневий термін розробити відповідні міські, районні заходи.

3. Фінансування заходів здійснити за рахунок та у межах коштів, передбачених по відповідних головних розпорядниках коштів обласного бюджету.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам про стан виконання заходів надати інформацію управлінню з питань внутрішньої політики облдержадміністрації до 20 вересня 2004 року.

5. Управлінню з питань внутрішньої політики, здійснювати координацію виконання заходів в області та до 24 вересня 2004 року надати узагальнену інформацію про стан їх виконання заступнику голови обласної державної адміністрації Осауленко О.О.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Осауленко О.О.

Голова обласної

державної адміністрації В.Компанієць

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 6 вересня 2004 року № 541-р

Обласні заходи

по відзначенню Дня партизанської слави

1. На честь Дня партизанської слави провести у містах, районних центрах, інших населених пунктах урочисті зібрання, мітинги ветеранської громадськості, представників трудових колективів.

Міськвиконкоми, райдержадміністрації, рада обласної організації ветеранів України (за згодою)

20-22 вересня 2004 року

2. Організувати почесну варту, покладання квітів та вінків на могили партизанів та підпільників з залученням ветеранів війни, молоді, школярів, студентів, воїнів військових частин.

Міськвиконкоми, райдержадміністрації

22 вересня 2004 року

3. Провести обстеження умов життя і матеріально-побутового забезпечення ветеранів підпільно-партизанського руху, сімей загиблих партизанів і підпільників та організувати надання їм адресної матеріальної допомоги.

Головне управління праці та соціального захисту населення, управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, обласний військовий комісаріат, міськвиконкоми, райдержадміністрації, рада обласної організації ветеранів України (за згодою)

Постійно

4. Організувати приведення у належний стан могил загиблих чи померлих партизанів і підпільників, пам'ятників і пам'ятних місць, знаків, музеїв, музейних кімнат, сприяти проведенню пошукових робіт.

Міськвиконкоми, райдержадміністрації,

обласна організація Українського

Товариства охорони пам'яток історії та

культури, рада обласної організації

ветеранів України (за згодою)

Вересень 2004 року

2

5. Упорядкувати списки осіб з числа колишніх учасників підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни, які були нагороджені орденами та медалями, але їх своєчасно не отримали, та провести нагородження цих осіб.

Обласний військовий комісаріат,

головне управління праці та соціального

захисту населення облдержадміністрації,

відділ кадрової роботи та з питань державної служби апарату облдержадміністрації, міськвиконкоми, райдержадміністрації, рада обласної організації ветеранів України (за згодою)

Вересень 2003 року

6. Організувати зустрічі колишніх партизанів і підпільників з молоддю, військовослужбовцями, студентами вищих і середніх навчальних закладів, їх виступи в школах та інших навчальних закладах.

Управління освіти і науки, управління у

справах сім'ї та молоді

облдержадміністрації, міськвиконкоми,

райдержадміністрації, рада обласної організації ветеранів України (за згодою)

Вересень 2004 року

7. Провести у навчальних закладах області уроки пам'яті за участю ветеранів підпільно-партизанського руху, присвячені Дню партизанської слави.

Управління освіти і науки

облдержадміністрації, міськвиконкоми,

райдержадміністрації, рада обласної

організації ветеранів України (за згодою)

Вересень 2004 року

8. Організувати в бібліотеках та музеях області книжкові виставки, експозиції, присвячені Дню партизанської слави : “Слава і біль України”, “Погляд крізь роки”, “У серці народу: вічно і поіменно”, “Пам'ять житиме завжди” та ін.

Управління культури облдержадміністрації,

міськвиконкоми, райдержадміністрації

Вересень 2004 року

3

9. Забезпечити організацію належного громадського порядку, особистої та майнової безпеки громадян у місцях проведення масових заходів, пов'язаних із святкуванням Дня партизанської слави. Організувати медичне обслуговування громадян під час масових заходів, які будуть проводитися у святкові дні.

Управління МВС України у Кіровоградській

області, управління охорони здоров'я

облдержадміністрації, відділ з питань

діяльності правоохоронних органів,

оборонної і мобілізаційної роботи апарату

облдержадміністрації, міськвиконкоми, райдержадміністрації

Вересень 2004 року

10. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації подій і заходів, пов'язаних з підготовкою та святкуванням Дня партизанської слави в області.

Управління у справах преси та інформації

облдержадміністрації, обласна держана

телерадіокомпанія, редакція газети

“Народне слово”

Вересень 2004 року

_____________________