від 29 липня 2004 року № 466-р

Про реєстрацію статутів релігійних

громад, змін та доповнень до статутів,

видачу дублікатів статутів та свідоцтв

про реєстрацію

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Зареєструвати представлені управлінням у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації статути релігійних громад Української православної церкви с.Свірневе Голованівського району, адвентистів сьомого дня, м.Кіровоград (пров.Середній, 4), незалежної релігійної громади християн віри євангельської "Церква "Новий Мир", м.Новомиргород.

Встановити, що питання, зазначені у статтях 19, 22, 28, 30 і 39 статуту релігійної громади Української православної церкви, вирішуються відповідно до чинного законодавства.

2. Зареєструвати зміни до статуту релігійної громади Української православної церкви с.Войнівка Олександрійського району у частині її юридичної адреси та доповнення до статуту релігійної громади християн віри євангельської "Церква "Благодать", м.Знам'янка, у частині опису печатки.

3. Голованівській, Новомиргородській, Олександрійській райдержадмініст-раціям, рекомендувати Знам'янському, Кіровоградському міськвиконкомам забезпечити контроль за додержанням законодавства про свободу совісті та релігійні організації.

4. Видати релігійній громаді Української православної церкви с.Ятрань Новоархангельського району дублікати статуту та свідоцтва про реєстрацію у зв'язку з втратою даних документів.

Голова обласної

державної адміністрації В.КОМПАНІЄЦЬ