від 29 липня 2004 року № 464-р

Про затвердження переліку автодоріг

для забезпечення тренувального

процесу та змагань з велосипедного

спорту

Відповідно до законів України "Про фізичну культуру і спорт", "Про дорожній рух", на підставі Указу Президента України від 25 червня 2001 року
№ 470 "Про підготовку та участь спортсменів України в Олімпійських і Параолімпійських іграх, Всесвітніх іграх глухих, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи", з метою забезпечення безпеки спортсменів під час проведення навчально-тренувальних занять і змагань з велосипедного спорту та здійснення контролю за додержанням правил безпеки дорожнього руху:

1. Затвердити перелік автодоріг на території області для проведення навчально-тренувального процесу та змагань з велосипедного спорту на
2004-2008 роки (додається).

2. Управлінню з питань фізичної культури, спорту і туризму облдерж-адміністрації забезпечити організацію і проведення навчально-тренувального процесу та змагань на автодорогах згідно із затвердженим переліком з урахуванням вимог та правил дорожнього руху.

3. Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області, райдержадміні-страціям і рекомендувати міськвиконкомам вжити заходи щодо проведення ремонту та утримання у належному стані автодоріг, які входять до переліку, зазначеного у п.1 даного розпорядження.

4. Рекомендувати відділу державної автомобільної інспекції управління МВС України в області забезпечити безпеку проведення навчально-тренувального процесу та змагань з велосипедного спорту відповідно до подання організацій, які проводять ці змагання.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Неділька С.М.

Голова обласної

державної адміністрації В.КОМПАНІЄЦЬ


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 29 липня 2004 року № 464-р

П Е Р Е Л І К

автодоріг на території області для проведення навчально-

тренувальних занять та змагань з велосипедного спорту

на 2004-2008 роки

п/п

Назва автодороги

Номер дороги

1.

Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв

(на ділянці: м.Кіровоград - смт Олександрівка)

Р-16

2.

Львів-Кіровоград-Знам'янка

(на ділянці: м.Кіровоград - м.Знам'янка)

М-12

3.

Кіровоград-Кривий Ріг-Запоріжжя

(на ділянці: м.Кіровоград - с.Куцівка)

Т-1202

4.

Об'їзна дорога навколо м.Кіровограда

-

5.

Суми-Полтава-Олександрія

(на ділянці: м.Олександрія - смт Павлиш)

Р-17

__________________