від 24 червня 2004 року № 381-р

Про відзначення 8-ї річниці

прийняття Конституції України

З метою забезпечення проведення заходів щодо відзначення в області
8-ї річниці прийняття Конституції України як державного свята, пропаганди значення Основного Закону України для розбудови нашої держави, організації змістовного відпочинку громадян:

1. Провести 25 червня 2004 року в обласній філармонії урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Конституції України.

2. Затвердити заходи щодо відзначення в області 8-ї річниці прийняття Конституції України (додаються).

3. Витрати з підготовки та організації концерту провести за рахунок коштів, передбачених у обласному бюджеті на проведення централізованих заходів по культурі і мистецтву.

4. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам про стан виконання заходів щодо відзначення 8-ї річниці прийняття Конституції України інформувати управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації до 6 липня 2004 року.

5. Управлінню з питань внутрішньої політики облдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання даного розпорядження надати заступнику голови обласної державної адміністрації Недільку С.М. до 14 липня 2004 року.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Неділька С.М.

Голова обласної

державної адміністрації В.КОМПАНІЄЦЬ


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 24 червня 2004 року № 381-р

ЗАХОДИ

щодо відзначення в області 8-ї річниці прийняття Конституції України

1. Провести в обласному та районних центрах, містах обласного значення урочисті засідання та святкові концерти з нагоди 8-ї річниці прийняття Конституції України за участю голів місцевих державних адміністрацій, міських голів, представників трудових колективів, політичних партій, профспілок та громадських організацій.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

23-25 червня 2004 року

2. Організувати у засобах масової інформації виступи керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з роз'ясненням ролі Конституції України як визначального фактора консолідації українського суспільства, утвердження громадського миру і злагоди.

Управління у справах преси та інформації, прес-служба апарату облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2004 року

3. Провести обласну читацьку науково-практичну конференцію, присвячену 8-й річниці Конституції України.

Управління культури облдержадміністрації, обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.І.Чижевського

23 червня 2004 року

4. Організувати у бібліотеках області книжкові виставки, перегляди літератури: “28 червня - День Конституції України”, “Конституція України - шлях до утвердження Української держави”, “Основний Закон України”, “Конституція України: сторінки історії”, “Конституційні гарантії утворення української державності”, “Конституція України: минуле і сучасне” та ін.

Управління культури облдержадміністрації,

райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2004 року

5. Організувати в музеях, бібліотеках, палацах, будинках культури, клубах тематичні виставки та провести культурно-просвітницькі заходи на тему: “Історичне значення прийняття Конституції України для становлення Української держави”.

Управління культури, освіти і науки облдержад-міністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2004 року

6. Організувати цикл лекцій “Державна символіка України” на базі Кіровоградського інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського з метою посилення роботи з формування у громадян, особливо у молоді, поваги до історичних традицій народу, конституційних норм, державних символів: Державного Прапора України, Державного Герба України, Державного Гімну України.

Управління культури, у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, обласний краєзнавчий музей

Червень 2004 року

7. Забезпечити проведення у позашкільних закладах, підліткових клубах, місцях відпочинку і дозвілля дітей та юнацтва бесіди, лекції, тижні правових знань, інші тематичні заходи про права дитини та їх реалізацію в Україні.

Управління освіти і науки, у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для молоді, райдержадмініст-рації, міськвиконкоми

Червень 2004 року

8. Провести засідання “круглих столів”, присвячених Дню Конституції України, під час яких обговорити основні положення щорічних послань Президента України, актуальність реформування політичної системи держави за участю представників громадськості, науковців, юристів, засобів масової інформації.

Відділ з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю апарату облдержадміністрації, управління з питань внутрішньої політики, у справах преси та інформації, культури, освіти і науки облдержадміністрації, обласне управління юстиції, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2004 року

9. Провести напередодні свята зустрічі керівництва місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів з громадськістю, трудовими колективами, профспілками, на яких обговорити актуальні питання забезпечення конституційних прав і свобод громадян, а також завдання політичного реформування суспільства.

Управління з питань внутрішньої політики

облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2004 року

10. Організувати напередодні та під час святкових заходів відзначення кращих виробничників, підприємців, представників інтелігенції, партій, громадських організацій, ветеранів праці встановленими в регіоні відзнаками та цінними подарунками.

Організаційний відділ, відділ кадрової роботи та з питань державної служби апарату облдержад-міністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2004 року

11. Виходячи з місцевих умов, провести напередодні свята засідання громадсько-політичних консультативних рад, зустрічі з лідерами місцевих осередків політичних партій з метою розширення партнерських відносин влади і об'єднань громадян, повнішого врахування ними у практичній діяльності положень Конституції України, спрямованих на захист інтересів громадян.

Управління з питань внутрішньої політики

облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2004 року

12. Провести підведення підсумків та нагородження переможців обласного конкурсу творчих робіт “Мій вибір - державна служба”.

Управління у справах сім'ї та молоді

облдержадміністрації

25 червня 2004 року

13. Провести єдиний день інформування в області на тему: “Восьма річниця прийняття Конституції України”.

Управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

24 червня 2004 року

14. Провести в населених пунктах області громадські слухання з питань соціально-економічного розвитку територій, підвищення ефективності економіки, матеріального та культурного рівня життя населення.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

До 10 липня 2004 року

15. Взяти під особистий контроль роботу із зверненнями громадян, здійснення виплат заробітної плати, пенсій, стипендій, виконання чинних законів, інших нормативно-правових актів, доручень Президента України щодо соціального захисту найменш захищених верств населення.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, відділ роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміні-страції, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно

16. Забезпечити стабільність енергопостачання, роботи комунального господарства, громадського транспорту, підприємств харчової промисловості та торгівлі.

Управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку, зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та торгівлі облдержадміністрації,

райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2004 року

17. Забезпечити святкове оформлення населених пунктів області, звернувши особливу увагу на пропаганду державної символіки.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2004 року

18. Організувати роботу торгівельних підприємств у місцях масового відпочинку населення.

Управління зовнішніх зносин, зовнішньоеконо-мічної діяльності та торгівлі облдержадмініст-рації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Передсвяткові та святковий дні

19. Виділити додатковий транспорт для виїзду громадян на дачні та садово-городні ділянки, а також забезпечити безперебійну роботу міського і міжміського транспорту.

Управління промисловості, енергетики,

транспорту та зв'язку облдержадміністрації,

райдержадміністрації, міськвиконкоми

25-28 червня 2004 року

20. Широко висвітлювати у засобах масової інформації заходи щодо відзначення 8-ї річниці прийняття Конституції України в області.

Управління у справах преси та інформації, прес-служба апарату облдержадміністрації, обласна державна телерадіокомпанія, редакція газети “Народне слово”

Червень 2004 року

21. Забезпечити організацію належного громадського порядку, особистої та майнової безпеки громадян, дорожнього руху у місцях проведення масових заходів, пов'язаних із підготовкою та святкуванням 8-ї річниці прийняття Конституції України. Організувати медичне обслуговування масових заходів, що будуть проводитись у ці дні.

Управління Міністерства внутрішніх справ України у Кіровоградській області, управління охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

23-28 червня 2004 року

______________________

5