від 19 квітня 2004 року № 225-р/85-гр

Про підготовку господарського

комплексу області до

роботи в осінньо-зимовий

період 2004/2005 року

Під час осінньо-зимового періоду 2003/2004 року завдяки проведеній місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування організаційній роботі в області в основному були створені умови для стабільної роботи господарського комплексу. На початок опалювального сезону були технічно підготовлені усі котельні, заготовлені нормативні запаси твердого та рідкого палива, проведено необхідний ремонт житлового фонду та об'єктів соціальної сфери, систем тепло-, водопостачання та водовідведення.

Разом з тим, через значну заборгованість за спожитий природний газ несвоєчасно розпочали централізоване опалення у смт Петрове та смт Смоліне . Із запізненням почали працювати теплова станція КГЗКОРу та Знам'янське підприємство теплових мереж.

Були випадки перебоїв у теплопостачанні селища Димитрове, мікрорайонів "Жовтневий" та "Перемога" міста Олександрії внаслідок аварійної ситуації на котлоагрегатах ТЕЦ-1,2,3 державної холдингової компанії “Олександріявугілля”, тимчасово через заборгованість за спожиті енергоносії припинялось газо- та електропостачання об'єктів державного комунального підприємства “Енерговодоканал” смт Смоліне та державного комунального підприємства “Теплоенергетик” смт Нове.

Міськвиконкомами та райдержадміністраціями незадовільно проводилась робота по залученню техніки, людських ресурсів підприємств та організацій усіх форм власності до розчистки вулично-дорожньої мережі від снігозаметів.

На виконання окремого доручення Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2004 року №5678/0/104 та з метою своєчасної і якісної підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року і на підставі Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

2

1. Районним державним адміністраціям та рекомендувати виконавчим комітетам міських рад:

до 1 травня 2004 року провести наради з керівниками усіх підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності з питань, пов'язаних з підготовкою до зими об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери;

здійснити ретельний аналіз роботи підприємств, установ та організацій на відповідних територіях в осінньо-зимовий період 2003/2004 року та до 1 травня 2004 року розробити і затвердити комплекс заходів щодо їх підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року з урахуванням випробувань об'єктів теплопостачання, проведених обстежень інших об'єктів житлово-комунального господарства і соцсфери та усунення недоліків минулого опалювального сезону. Визначити джерела фінансування і до 1 жовтня 2004 року забезпечити виконання заходів;

визначити відповідальних осіб та покласти на них персональну відповідальність за забезпечення котелень паливом і підготовку підприємств, установ та організацій на відповідних територіях до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року;

створити групи по обстеженню котелень промислових підприємств, які забезпечують теплом житло і об'єкти соціально-побутової сфери, для здійснення контролю за підготовкою їх до осінньо-зимового періоду;

активізувати роботу районних і міських спеціальних комісій з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, забезпечити ефективність прийнятих ними рішень;

забезпечити погашення заборгованості підприємств житлово-комунального господарства, установ і організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів, за спожиті у минулі роки енергоносії та встановити постійний контроль за поточною оплатою природного газу, електричної та теплової енергії і води, що буде головною передумовою своєчасного початку опалювального сезону. Надання комунальних послуг установам та організаціям, що фінансуються з державного бюджету, здійснювати тільки в межах передбачених лімітів;

до 1 жовтня 2004 року забезпечити заготівлю не менше 40 відс. від потреби запасів усіх видів палива для котелень;

провести підготовку комунального житлового фонду та підвищити вимогливість до власників відомчого житла щодо утримання, схоронності та ремонту житлових будинків, їх необхідної підготовки до осінньо-зимового періоду, приділивши особливу увагу експлуатації димовентиляційних каналів, внутрішньобудинкових систем забезпечення герметизації вводів інженерних комунікацій у будинки, своєчасної заміни побутових газових приладів, які відпрацювали амортизаційний термін;

забезпечити проведення ремонтних робіт вулично-шляхової мережі населених пунктів області, підготовку дорожньої прибиральної техніки до експлуатації у зимовий період та придбання протиожеледних посипкових матеріалів у необхідній кількості;

здійснити повну інвентаризацію та до 15 вересня 2004 року привести у належний технічний стан всі наявні дизельні електростанції;

3

вжити заходів по прискоренню реформування житлово-комунального господарства на підвідомчих територіях.

2. Управлінням освіти і науки, культури, охорони здоров'я, головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації забезпечити до початку опалювального сезону на об'єктах підвідомчих організацій і закладів підготовку котелень, теплових та водопровідних мереж, заготівлю нормативних запасів палива.

3. Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області вжити заходів щодо поліпшення стану доріг загального користування .

4. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації постійно висвітлювати у засобах масової інформації хід підготовки об'єктів народного господарства до роботи взимку та стан заготівлі палива.

5. Затвердити перелік осіб, відповідальних за підготовку та проведення осінньо-зимового періоду 2004/2005 року в населених пунктах Кіровоградської області (додається).

6. Затвердити план-графік проведення кущових нарад та співбесід з метою контролю за ходом підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року (додається).

7. Затвердити форму звітності райдержадміністрацій, міськвиконкомів, структурних підрозділів облдержадміністрації про виконання власних завдань по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року (додається).

8. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, управлінню промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку, управлінню освіти і науки, управлінню культури, управлінню охорони здоров'я, головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації подавати на узагальнення управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації інформацію за формою до 10 числа кожного місяця, починаючи з червня 2004 року.

9. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації інформувати обласну державну адміністрацію та обласну раду до 15 числа щомісяця.

10. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 30 травня 2003 року №268-р/94-гр “Про підготовку народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2003/2004 року”.

11. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ковальчука М.М..

Голова обласної

державної адміністрації

Голова обласної ради

В.КОМПАНІЄЦЬ

В.СИБІРЦЕВ

розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та голови Кіровоградської обласної ради

від 19 квітня 2004 року № 225-р/85-гр

осіб, відповідальних за підготовку та проведення осінньо-зимового періоду
2004/2005 року в населених пунктах Кіровоградської області

№ п/п

Назва міста, району

Відповідальні за підготовку

Хто здійснює контроль від облдержадміністрації

1

2

3

4

1.

м. Олександрія

Міський голова Цапюк С.К.,

начальник управління промисловості, енергетики. транспорту та зв'язку облдержадміністрації Твердоступ О.Л.

Перший заступник голови облдержадміністрації

Грінченко С.А.

2.

м. Знам'янка

Міський голова Джулай В.О., начальник головного управління економіки облдержадміністрації Куліковський Ю.Є.

-//-

3.

м. Світловодськ

Міський голова Волков В.М., заступник начальника головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Фартушній С.М.

-//-

4.

Олександрійський район

Голова райдержадміністрації

Архипенко І.М. , начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Кошовенко В.Л.

Заступник голови облдержадміністрації Неділько С.М.

5.

Петрівський район

Голова райдержадміністрації

Ганжа В.І., начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Яременко О.П.

-//-

6.

Новоархангельський район

Голова райдержадміністрації Голобородько О.В., начальник управління культури облдержадміністрації Компанієць Ю.І.

-//-

7.

Новгородківський район

Голова райдержадміністрації Мірошніченко В.І., начальник управління у справах преси та інформації Волков І.В.

-//-

8.

Устинівський район

Голова райдержадміністрації Петруненко О.П., начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Лещенко Е.В.

-//-

9.

Кіровоградський район

Голова райдержадміністрації

Фурманов І.О., начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Бондаренко В.В.

Заступник голови облдержадміністрації Литвин Ю.О.

2

1

2

3

4

10.

Маловисківський район

Голова райдержадміністрації
Шульга В.І., начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Пастух Г.В.

Заступник голови облдержадміністрації Литвин Ю.О.

11.

Бобринецький район

Голова райдержадміністрації

Білобровенко В.В., начальник управління з питань фізичної культури, спорту та туризму облдержадміністрації Ковальов В.О.

-//-

12.

Компаніївський район

Голова райдержадміністрації

Рєзнік В.В., начальник служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації Погинайко П.М.

-//-

13.

Новоукраїнський район

Голова райдержадміністрації

Балан В.П., заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Аулін О.Т.

-//-

14.

Знам'янський район

Голова райдержадміністрації,
заступник начальника головного фінансового управління облдержадміністрації
Харченко В.А.

Заступник голови облдержадміністрації Ковальчук М.М

15.

Онуфріївський район

Голова райдержадміністрації

Перепеляк М.В., начальник головного управління економіки облдержадміністрації Куліковський Ю.Є.

-//-

16.

Світловодський район

Голова райдержадміністрації,
начальник головного управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації

-//-

17.

Новомиргородський район

Голова райдержадміністрації

Авксентьєв В.В., начальник управління у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації

Суворов М.М.

-//-

18.

Олександрівський район

Голова райдержадміністрації

Ковтун О.С., начальник управління державної ветеринарної медицини облдержадміністрації Москаленко О.І.

-//-

19.

Вільшанський район

Голова райдержадміністрації Водово- зов В.І. начальник управління з питань власності облдержадміністрації

Липовець Т.І.

Заступник голови облдержадміністрації Осадчий Є.Б.

20.

Гайворонський район

Голова райдержадміністрації
Рябокучма М.С., начальник обласного управління земельних ресурсів

Владов І.В.

-//-

3

1

2

3

4

21.

Голованівський район

Голова райдержадміністрації

Кучер І.В., начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації
Снісаренко С. В.

Заступник голови облдержадміністрації Осадчий Є.Б.

22.

Добровеличківський район

Голова райдержадміністрації

Семенець П.С., заступник начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації
Черній В.П.

-//

23.

Ульяновський район

Голова райдержадміністрації

Журавель В.Г., начальник управління зовнішніх зносин, зовнішньо-економічної діяльності та торгівлі облдержадміністрації Бойко А.Я.

-//-

24.

Долинський район

Голова райдержадміністрації

Коробов В.В., заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Аулін О.Т.

Заступник голови облдержадміністрації

Мартинюк І.В.

25.

м. Кіровоград

Міський голова Чигрін М.С., начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Бондаренко В.В.

-//-

______________________

розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та голови Кіровоградської обласної ради

від 19 квітня 2004 року № 225-р/85-гр

проведення кущових нарад та співбесід з метою контролю за ходом підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період
2004/2005 року

№ п/п

Райони, міста

Дата, час, місце проведення наради

Хто проводе нараду

Відповідальні за підготовку наради

Дата, час, місце проведення співбесіди із заступниками голів РДА, міських голів

1

2

3

4

5

6

1.

2.

3.

4.

5.

Голованівський

Гайворонський

Вільшанський

Новоархан-гельський

Ульяновський

5 серпня, 1000 ,

Голованівська райдержадмініст-рація

Ковальчук М.М.

голова Голованівської райдержадміністрації,

начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

21 вересня,
1030-1120 ,

Кіровоградська облдержадміністрація

6.

7.

8.

9.

Добровели-чківський

Маловисків-ський

Новомиргоро-дський

Новоукраїнсь-кий

12 серпня, 1000,

Маловисківська райдержадміністрація

Ковальчук М.М.

голова Маловисківської райдержадміністрації

начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

21 вересня,
950 - 1030,

Кіровоградська облдержадміністрація

2

1

2

3

4

5

6

10.

11.

12.

13.

14.

Бобринецький

Долинський

Компаніївський

Новгородків-ський

Устинівський

19 серпня, 1000

Долинська райдержадмініст-рація

Ковальчук М.М.

Голова Долинської райдержадміністрації ,

начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

21 вересня,

900 - 950 ,

Кіровоградська облдержадміністрація

15.

16.

17.

18.

19.

Знам'янський

Олександрій-ський

Петрівський

м.Знам'янка

м.Олександрія

26 серпня, 1000

Олександрій-ський міськвиконком

Ковальчук М.М.

Олександрійсь-кий міський голова, начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

21 вересня,

1300 - 1350,

Кіровоградська облдержадміністрація

20.

21.

22.

Онуфріївський

Світловодський

м. Світловодськ

4 вересня, 1000,

Світловодський міськвиконком

Ковальчук М.М.

Світловодський міський голова,

начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

21 вересня, 1120-1150,

Кіровоградська облдержадміністрація

23.

24.

25.

Кіровоградсь-кий

м.Кіровоград

Олександрів-ський

11 вересня, 1000,

Кіровоградська облдержадміністрація

Ковальчук М.М.

Кіровоградський міський голова,

начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

21 вересня,

1350 - 1430,

Кіровоградська облдержадміністрація

розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та голови Кіровоградської обласної ради

від 19 квітня 2004 року № 225-р/85-гр

ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ

по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року

по __________________________________________станом на ________2004 року

(району, місту, структурному підрозділу облдержадміністрації)

Найменування заходів

Одиниця виміру

Потреба на осінньо-зимовий період

Фактично заготовлено

%

1

2

3

4

5

1. ЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ ПАЛИВОМ

1.1.Котелень підприємств житлово-комунального господарства

 

 

 

 

 

мазут

т

 

 

 

тверде паливо

т

 

 

  

паливо пічне побутове

т

 

 

 

1.2.Закладів освіти

 

 

 

 

тверде паливо

т

 

 

 

рідке паливо

т

 

 

 

1.3. Закладів охорони здоров"я

 

 

 

  

тверде паливо

т

 

 

 

рідке паливо

т

 

 

 

1.4. Закладів соціального захисту

 

 

 

тверде паливо

т

 

 

рідке паливо

т

 

 

 

1.5. Промислових котелень, які опалюють соціальну сферу:

 

 

 

 

 

мазут

т

 

 

  

кам"яне вугілля

т

 

 

 

буровугільна крихта

т

 

 

 

2. СТАН ПІДГОТОВКИ ОБ'ЄКТІВ

 

УСЬОГО

ФАКТИЧНО

%

2.1.Котельні підприємств ЖКГ

шт

 

 

 

2.2.Котельні закладів освіти

шт

 

 

 

2.3.Котельні закладів охорони здоров"я

шт

 

 

 

2.4.Котельні закладів соціального захисту

шт

 

 

  

2.5. Промислові котельні, які опалюють соцсферу

шт

 

 

 

 

2.6. Теплові мережі:

 

 

 

  

підприємств ЖКГ

км

 

 

 

2

1

2

3

4

5

закладів освіти

км

 

 

  

закладів охорони здоров"я

км

 

 

 

закладів соціального захисту

км

 

 

  

2.7. Мережі водопостачання та водовідведення:

 

 

 

 

 

підприємств ЖКГ

км

 

 

 

закладів освіти

км

 

 

  

закладів охорони здоров"я

км

 

 

 

закладів соціального захисту

км

 

 

 

2.8. Підготовка дизельних електростанцій:

 

 

 

  

підприємств ЖКГ

шт

 

 

  

закладів освіти

шт

 

 

 

закладів охорони здоров"я

шт

 

 

 

закладів соціального захисту

шт

 

 

 

2.9. Комплексна підготовка житлових будинків, в яких відремонтовано:

 

 

 

 

 

покрівлі

одиниць

 

 

 

системи опалення

одиниць

 

 

 

системи гарячого водопостачання

одиниць

 

 

 

загальна площа підготовлених будинків

тис.кв.м

 

 

 

 

2.10.Комплексна підготовка приміщень:

 

 

 

  

закладів освіти

одиниць

 

 

  

закладів охорони здоров"я

одиниць

 

 

  

закладів соціального захисту

одиниць

 

 

  

2.11.Підготовка дорожньої техніки комунальних підприємств

одиниць

 

 

3. ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ ЛІЧИЛЬНИКІВ:

 

Передбачено

Виконано

%

газу

шт

 

 

 

холодної води в квартирах

шт

 

 

  

холодної води на абон.вводах

шт

 

 

  

гарячої води в квартирах

шт

 

 

 

гарячої води на абон.вводах

шт

 

 

  

теплової енергії

шт

 

 

  

4. РОЗРАХУНКИ ЗА ЕНЕРГОНОСІЇ:

 

Нараховано з урахув. боргу

Оплочено

%

природний газ

тис.грн.

 

 

  

електроенергія

тис.грн.

 

 

 

3

1

2

3

4

5

5. ОБ”ЄКТИ БЛАГОУСТРОЮ МІСТ, СМТ, СІЛ:

 

План на рік

Виконано

%

5.1. Вулиці та дороги, що значаться на балансі комунальних підприємств селищних, сільських рад

 

 

 

 

 

капітальний ремонт

тис.кв.м/ тис.грн

 

 

середній та поточний ремонт (тільки місця ремонту)

тис.кв.м/ тис.грн

 

 

 

 

утримання (прибирання)

тис.кв.м/ тис.грн

 

 

 

установка світлофорних об'єктів

шт./тис.грн.

 

 

 

установка дорожніх знаків

шт./тис.грн.

 

 

 

нанесення ліній дорожньої розмітки

км /тис.грн.

 

 

  

5.2. Мости автомобільні та пішоходні, що значаться на балансі комунальних підприємств селищних, сільських рад

 

 

 

 

 

капітальний ремонт

шт/кв.м./ тис.грн.

 

 

 

поточний ремонт

шт/кв.м./ тис.грн.

 

 

 

5.3.Пішохідні доріжки і тротуари

 

 

 

 

будівництво та реконструкція

тис.кв.м/ тис.грн.

 

 

 

ремонт (тільки місця ремонту)

тис.кв.м/ тис.грн.

 

 

 

утримання (прибирання)

тис.кв.м/ тис.грн.

 

 

 

5.4. Мережі зовнішнього освітлення

 

 

 

 

капітальний ремонт

км /тис.грн.

 

 

  

поточний ремонт та утримання (тільки протяжність мереж, на яких поліпшено освітлення)

км /тис.грн.

 

 

 

 

5.5.Виконання робіт з покращення стану звалищ твердих побутових відходів:

 

 

 

 

 

обваловка території

куб.м./ тис.грн.

 

 

 

 

будівництво (ремонт) під»їзних шляхів

тис.кв.м/ тис.грн.

 

 

 

 

огородження території (включаючи зелені насадження)

км /тис.грн.

 

 

 

 

5.6.Будівництво, влаштування нових майданчиків для сміттєзбірників.

шт/тис.грн.

 

 

 

 

5.7. Установлено нових сміттєзбірників контейнерного типу

шт/тис.грн.

 

 

 

 

4

1

2

3

4

5

5.8. Зелені насадження (парки, сквери, вздовж вулиць, на території житлової забудови, підприємств, організацій, установ)

 

 

 

 

 

створення нових насаджень

га/тис.грн.

 

 

  

ландшафтна реконструкція

га/тис.грн.

 

 

  

догляд, утримання

га/тис.грн.

 

 

  

5.9.Заготівля протиожеледних матеріалів

тонн

 

 

  

Заступник голови райдержадміністрації _____________ ____________

(міського голови) (підпис) (прізвище)