від 26 березня 2004 року № 165-р

Про встановлення плати

за користування житлом

(квартирна плата)

та за утримання житла

1. На підставі статті 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 червня 1998 року № 939 "Про вдосконалення системи державного регулювання розміру квартирної плати та плати за утримання будинків і прибудинкових територій", за поданням Гайворонської житлово-експлуатаційної дільниці та наявності згоди виконавчого комітету Гайворонської міської ради, затвердити граничний рівень плати за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла у м.Гайвороні (додається).

2. Граничний рівень плати за користування житлом (квартирна плата) та за утримання житла розповсюджується на всі підприємства і організації, що експлуатують житло та надають послуги утримання будинків та прибудинкових територій у м.Гайвороні, незалежно від форми власності і відомчої підпорядкованості.

3. На зазначені підприємства не поширюється дія пункту 1 розпорядження голови облдержадміністрації від 23 липня 1998 року № 290-р "Про розмір квартирної плати та плати за утримання будинків і прибудинкових територій".

Голова обласної

державної адміністрації В.КОМПАНІЄЦЬ


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

від 26 березня 2004 року № 165-р

ГРАНИЧНИЙ РІВЕНЬ

плати за користування житлом (квартирна плата)

та за утримання житла

Найменування населених пунктів

Плата, гривень за 1 кв. метр загальної

площі в місяць з урахуванням ПДВ

у будинках

без ліфтів

у будинках,

обладнаних ліфтами

Місто

Гайворон

0,24

-

_________________________