від 3 лютого 2004 року № 70-р

Про тимчасове розмежування

функцій у сфері цивільного захисту

населення і територій

На виконання Указу Президента України від 27 січня 2003 року № 47 "Про заходи щодо вдосконалення державного управління у сфері пожежної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій", з метою недопущення дублювання завдань, розмежування функцій і повноважень між головним управлінням МНС України в Кіровоградській області та головним управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, налагодження дієвого механізму збору інформації про виникнення надзвичайних ситуацій та оперативного прийняття рішення щодо реагування на них:

1. Першому заступнику голови обласної державної адміністрації, голові постійної обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Компанійцю В.О. внести пропозиції щодо:

змін у складі комісії, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 жовтня 2003 року № 574-р;

структури та штатної чисельності головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

2. З метою посилення оперативності та якості інформування про виникнення надзвичайних ситуацій затвердити регламент збору інформації про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, інформування органів виконавчої влади та населення (додається).

3. Визнати таким, що втратив чинність п.2 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 листопада 2003 року № 657-р "Про оперативне інформування для ліквідації надзвичайних ситуацій".

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Компанійця В.О.

Голова обласної

державної адміністрації М.ЧЕРНОВОЛ


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 3 лютого 2004 року № 70-р

РЕГЛАМЕНТ

збору інформації про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій,

інформування органів виконавчої влади та населення

1. Установи (організації), населення області, які отримали інформацію про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, подають її до чергових служб територіальних підрозділів МНС України (оперативно-рятувальної служби цивільного захисту) за багатоканальними телефонами "01".

2. Чергові підрозділи уточнюють дану інформацію та здійснюють відповідне реагування на неї, у разі необхідності здійснюють аварійно-рятувальні роботи.

3. Оперативна та аналітична інформація про виникнення надзвичайних ситуацій подається місцевими підрозділами головного управління МНС України в області до районних державних адміністрацій та міськвиконкомів для відповідного реагування.

4. У разі необхідності термінового оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації воно здійснюється через обласну (територіальну) систему оповіщення за командою начальника цивільної оборони області (міста, району).

5. Оперативна інформація, яка надходить на міський пункт управління начальника цивільної оборони області, терміново передається начальнику головного управління МНС України в області для подальшого інформування керівництва обласної державної адміністрації.

_____________

2

Продовження додатка

1

2

3

4

5

6

7

8