від 17 січня 2004 року № 36-р

Про затвердження обласних заходів

щодо реалізації Програми забезпечення

безперешкодного доступу людей

з обмеженими фізичними можливостями

до об'єктів житлового та громадського

призначення

На виконання Указу Президента України від 2 грудня 2002 року № 1112 "Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту інвалідів та проведення в Україні у 2003 році Року людей з інвалідністю", постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2003 року № 863 "Про затвердження Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення":

1. Затвердити обласні заходи щодо реалізації Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення (додаються).

2. Затвердити перелік об'єктів житлового та громадського призначення, які підлягають першочерговому пристосуванню для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями (додається).

3. Райдержадміністраціям та рекомендувати міськвиконкомам розробити та затвердити протягом першого півріччя 2004 року заходи щодо реалізації Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення.

4. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам надавати до 10 січня наступного за звітним року управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації звіт про стан виконання обласних заходів.

5. Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання заходів надавати першому заступнику голови обласної державної адміністрації Компанійцю В.О. щороку до 20 січня.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Компанійця В.О.

Голова обласної

державної адміністрації М.ЧЕРНОВОЛ


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 17 січня 2004 року № 36-р

ОБЛАСНІ ЗАХОДИ

щодо реалізації Програми забезпечення безперешкодного

доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів

житлового та громадського призначення

1. Передбачати під час проектування, будівництва нових і реконструкції існуючих об'єктів житлового та громадського призначення облаштування окремих квартир для проживання або обслуговування в них людей з обмеженими фізичними можливостями.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно

2. Передбачати під час коригування та розроблення генпланів, проектів детального планування, забудови земельних ділянок потреби людей з обмеженими фізичними можливостями.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно

3. Передбачати під час проектування прибудинкових територій місця для паркування автотранспортних засобів, які належать інвалідам, а також розміщення тимчасових гаражів.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

У разі звернення

4. Здійснювати державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно

5. Створювати у процесі формування вулично-шляхової мережі умови для зручного та безперешкодного переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

Під час формування мереж

___________________________


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 17 січня 2004 року № 36-р

ПЕРЕЛІК ОБ'ЄКТІВ

житлового та громадського призначення, які підлягають

першочерговому пристосуванню для потреб людей

з обмеженими фізичними можливостями

Житлові будинки, де проживають люди з обмеженими фізичними можливостями

Гуртожитки, де проживають люди з обмеженими фізичними можливостями

Заклади соціального захисту населення

Заклади охорони здоров'я

Будівлі органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, де проводиться прийом громадян

___________________________

2