від 27 листопада 2003 року № 655-р

Про реєстрацію статутів релігійних

громад, змін та доповнень до статутів

Відповідно до статті 14 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” та статті 25 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Зареєструвати представлені управлінням у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації статути релігійних громад Української православної церкви с.Вільне Кіровоградського району, с.Войнівка Олександрійського району, Української православної церкви Київського Патріархату с.Підвисоке Новоархангельського району.

Встановити, що питання зазначені у статтях 19, 22, 28, 30 і 39 статутів релігійних громад, вирішуються відповідно до чинного законодавства.

2. Зареєструвати зміни та доповнення до статутів релігійних громад євангельських християн-баптистів, незалежної християнської харизматичної церкви (Повного Євангелія) “Перемога” м.Кіровограда, автономних релігійних громад християн віри євангельської “Церква Божа в пророцтвах” “Слово Життя” с.Куцеволівка та с.Вишнівці Онуфріївського району, Української православної церкви смт Новоархангельська (Свято-Михайлівська) у зв”язку з її переходом під юрисдикцію Української православної церкви Київського Патріархату та у частині зміни юридичної адреси.

3. Кіровоградській, Новоархангельській, Олександрійській, Онуфріївській райдержадміністраціям, рекомендувати Кіровоградському міськвиконкому забезпечити контроль за додержанням законодавства про свободу совісті та релігійні організації.

Перший заступник голови

обласної державної адміністрації В. КОМПАНІЄЦЬ