від 23 грудня 2003 року № 720-р

Про забезпечення ефективного

використання коштів на утримання

легкового автотранспорту та

дотримання вимог постанови

Кабінету Міністрів України від

4 червня 2003 року № 848

Контрольно-ревізійним управлінням в Кіровоградській області протягом
ІІІ кварталу 2003 року проведено ряд контрольних заходів по виконанню вимог постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2003 року № 848 "Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями" та перевірці економного використання коштів на утримання легкового автотранспорту.

Проведеними перевірками встановлені порушення щодо використання легкових автомобілів у 14 установах області, основними з яких були факти необгрунтованого використання легкових автомобілів у вихідні та святкові дні як у межах області, так і при виїзді за її межі, недотримання лімітів на утримання та використання легкових автомобілів, понаднормованого списання пально-мастильних матеріалів та інші.

З метою забезпечення безумовного дотримання бюджетними установами та організаціями вимог постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня
2003 року № 848 "Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями" та економного і ефективного використання фінансових ресурсів:

1. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних бюджетних установ, головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам:

вжити заходів щодо впорядкування службових автомобілів, заборонити виїзди без оформлення належним чином документів, запровадити транспортне обслуговування посадових осіб за викликом;

здійснювати користування легковими автомобілями у вихідні та святкові дні, а також відрядження на легковому автомобілі за межі області на відстань, що перевищує 200 кілометрів, лише з дозволу керівника установи;

забезпечити дотримання лімітів на утримання та використання автотранспорту, використовувати легкові автомобілі тільки для поїздок, пов'язаних із службовою діяльністю посадових осіб.

2. Керівникам структурних підрозділів, що мають відомчий легковий автотранспорт або використовують легкові автомобілі за договорами оренди, укласти угоди з автобазою обласної ради на зберігання автомобілів у неробочий час та проведення заходів, пов'язаних з випуском автомобілів на лінію.

3. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам видати відповідні розпорядження, передбачивши порядок використання легкових автомобілів для поїздок, пов'язаних із службовою діяльністю посадових осіб.

4. Контрольно-ревізійному управлінню в Кіровоградській області продовжити перевірки бюджетних установ щодо використання легкового автотранспорту до 1 лютого 2004 року.

5. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств і відомств України в області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам поінформувати контрольно-ревізійне управління в Кіровоградській області про стан виконання даного розпорядження до 1 лютого 2004 року.

6. Контрольно-ревізійному управлінню в Кіровоградській області надати узагальнену інформацію заступнику голови обласної державної адміністрації, керівнику апарату Осадчому Є.Б. до 20 лютого 2004 року.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації, керівника апарату Осадчого Є.Б.

Голова обласної

державної адміністрації М.ЧЕРНОВОЛ

2