від 28 жовтня 3002 року № 593-р

Про реєстрацію статутів

релігійних громад, змін

до статутів

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Зареєструвати представлені управлінням у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації статути релігійних громад Української православної церкви с.Вербівка Новоукраїнського району, Свідків Єгови м.Кіровограда (вул.Карусельна, 25), християнської незалежної церкви Повного Євангелія "Наречена Христа" м.Олександрії.

Встановити, що питання, зазначені у статтях 19, 22, 28, 30 і 39 статуту релігійної громади Української православної церкви, вирішуються відповідно до чинного законодавства.

2. Зареєструвати зміни до статутів автономних релігійних громад християн віри євангельської "Церква Божа в пророцтвах "Слово життя" смт Павлиш та с.Зибке Онуфріївського району.

3. Новоукраїнській, Онуфріївській райдержадміністраціям, рекомендувати Кіровоградському, Олександрійському міськвиконкомам забезпечити контроль за додержанням законодавства про свободу совісті та релігійні організації.

Голова обласної

державної адміністрації М.ЧЕРНОВОЛ