від 14 жовтня 2003 року № 559-р

Про проведення обласного

свята козацької слави

На підставі ст.37 і п.9 ст.39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", доручення Президента України від 10 жовтня 2000 року
№ 1-14/1263, розпорядження голови обласної державної адміністрації від
4 жовтня 2001 року № 403-р "Про проведення в області свята козацької слави" та з метою поглиблення процесів відродження і розвитку історичних, патріотичних та культурних традицій Українського козацтва:

1. Провести 18 жовтня 2003 року в м.Кіровограді на площі Богдана Хмельницького обласне свято козацької слави.

2. Обласному організаційному комітету у триденний термін розробити та затвердити робочий план з підготовки та проведення свята.

3. Рекомендувати Кіровоградському міськвиконкому створити необхідні умови для проведення свята.

4. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам забезпечити участь кращих вокальних ансамблів та окремих виконавців в обласному святі.

5. Управлінню зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та торгівлі облдержадміністрації забезпечити організацію місць торгівлі під час проведення свята.

6. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації, Кіровоградській обласній державній телерадіокомпанії забезпечити висвітлення проведення свята.

7. Управлінням культури, з питань фізичної культури, спорту і туризму облдержадміністрації здійснити фінансування заходу за рахунок та у межах коштів, передбачених у кошторисах управлінь.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Перевозника А.В.

Голова обласної

державної адміністрації М.ЧЕРНОВОЛ

2

Продовження додатка 2