від 2 жовтня 2003 року № 534-р

Про реєстрацію статутів релігійних

громад, змін до статуту

Відповідно до статті 14 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” та статті 25 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Зареєструвати представлені управлінням у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації статути релігійних громад Української православної церкви с.Соколівське Кіровоградського району, Української православної церкви Київського Патріархату с.Войнівка Олександрійського району, автономної релігійної громади Повного Євангелія “Слово пробудження” с.Сасівка Компаніївського району, незалежних релігійних громад християн віри євангельської “Нове життя” м.Новоукраїнка та “Спасіння” м.Ульяновка.

Встановити, що питання, зазначені у статтях 19, 22, 28, 30 і 39 статутів релігійних громад Української православної церкви та Української православної церкви Київського Патріархату, вирішуються відповідно до чинного законодавства.

2. Зареєструвати зміни до статуту протестантсько-пресвітеріанської християнської релігійної громади “Благодать” м.Кіровограда.

3. Кіровоградській, Компаніївській, Новоукраїнській, Олександрійській, Ульяновській райдержадміністраціям, рекомендувати Кіровоградському міськвиконкому забезпечити контроль за додержанням законодавства про свободу совісті та релігійні організації.

Перший заступник голови

обласної державної адміністрації В.КОМПАНІЄЦЬ

3