від 26 серпня 2003 року № 446-р

Про реєстрацію статутів релігійних

громад, зміни до статуту, видачу

дублікатів статуту та свідоцтва

про реєстрацію

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Зареєструвати представлені управлінням у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації статути релігійних громад Української православної церкви Київського Патріархату с.Полонисте Голованівського району та Української автокефальної православної церкви с.Паліївка Маловисківського району.

Встановити, що питання, зазначені у статтях 19, 22, 28, 30 і 39 статуту релігійної громади Української православної церкви Київського Патріархату та у статті 6.2 статуту Української автокефальної православної церкви, вирішуються відповідно до чинного законодавства.

2. Зареєструвати зміни до статуту незалежної релігійної громади іудео-християн м.Кіровограда у частині її юридичної адреси.

3. Голованівській, Маловисківській райдержадміністраціям, рекомендувати Кіровоградському міськвиконкому забезпечити контроль за додержанням законодавства про свободу совісті та релігійні організації.

4. Видати релігійній громаді Української православної церкви с.Андріївка Новомиргородського району дублікати статуту та свідоцтва про реєстрацію у зв"язку з втратою даних документів.

Голова обласної

державної адміністрації М.ЧЕРНОВОЛ

2