від 21 липня 2003 року № 371-р

Про реорганізацію об"єднаного

відомчого архіву

Відповідно до ст.19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв"язку з нерентабельністю об"єднаного відомчого архіву, з метою запобігання неефективному використанню майна спільної власності області:

1. Реорганізувати об"єднаний відомчий архів шляхом приєднання до Кіровоградської обласної лікарні (м.Кіровоград, просп.Університетський, 2/5).

2. Управлінню охорони здоров"я облдержадміністрації забезпечити проведення реорганізації об"єднаного відомчого архіву згідно з чинним законодавством.

3. Внести зміни у додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 серпня 2000 року № 415-р "Про затвердження Тимчасового положення про управління з питань власності облдержадміністрації та Порядку управління майном спільної власності області", виключивши з переліку об"єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, управління якими здійснюють підрозділи обласної державної адміністрації, об"єднаний відомчий архів.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Голова обласної

державної адміністрації М.ЧЕРНОВОЛ

2