від 21 липня 2003 року № 368-р

Про заходи щодо виконання Указу

Президента України від 4 червня

2003 року № 477 "Про серйозні

недоліки у виконанні законодавства

щодо забезпечення законності

і правопорядку, додержання прав

і свобод громадян у Львівській

області"

З метою забезпечення законності, охорони прав і свобод громадян та виконання Указу Президента України від 4 червня 2003 року № 477 "Про серйозні недоліки у виконанні законодавства щодо забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян у Львівській області":

1. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам посилити взаємодію з правоохоронними органами, систематично розглядати нагальні проблеми забезпечення правопорядку, додержання прав і свобод громадян.

2. На керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій покладається персональна відповідальність за:

наведення порядку у здійсненні фінансових операцій;

дотримання положень Концепції боротьби з корупцією на 1998-2005 роки, затвердженої Указом Президента України від 24 квітня 1998 року № 367.

3. Рекомендувати начальнику управління Служби безпеки України в області Коноху І.П., начальнику управління МВС України в області
Нікітенку С.В., голові державної податкової адміністрації в області Руденку В.С. вжити заходів щодо зміцнення правопорядку і законності, посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією, усунення недоліків в організації розкриття й розслідування тяжких злочинів.

4. Начальнику головного фінансового управління облдержадміністрації Серпокрилову В.М., начальнику управління Державного казначейства в області Мартинюку І.В., начальнику контрольно-ревізійного управління в області Дзеркаль Т.В. забезпечити суворий контроль за додержанням законодавства у бюджетній сфері, вжити заходів щодо протидії незаконному розподілу, розкраданню, нецільовому використанню бюджетних коштів.

5. Начальнику контрольно-ревізійного управління в області Дзеркаль Т.В. при виявленні порушень фінансової дисципліни при перевірці цільового використання бюджетних коштів установами, організаціями області негайно повідомляти відповідні органи виконавчої влади для вжиття ними заходів щодо притягнення до відповідальності державних службовців, причетних до порушень фінансової дисципліни.

6. Запропонувати начальнику управління Служби безпеки України в області Коноху І.П., начальнику управління МВС України в області Нікітенку С.В., голові державної податкової адміністрації в області Руденку В.С. посилити відповідальність керівників територіальних органів міністерств і відомств України в області за стан їх роботи у розкритті резонансних злочинів, ліквідації злочинних угруповань, особливо економічного спрямування.

Встановити жорсткий контроль за реагуванням на звернення громадян про правопорушення.

7. Начальнику обласного управління юстиції Михалковичу П.О. забезпечити неухильне виконання судових рішень підрозділами Державної виконавчої служби, не допускати зволікань щодо їх виконання.

8. Заступнику голови обласної державної адміністрації, заступнику голови координаційного комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при облдержадміністрації Осадчому Є.Б. посилити взаємодію з правоохоронними органами та здійснювати постійний контроль щодо забезпечення законності, охорони прав і свобод громадян та власних розпоряджень з цих питань. Щокварталу на засіданнях координаційного комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при облдержадміністрації розглядати зазначені питання.

9. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації, керівника апарату Осадчого Є.Б.

Голова обласної

державної адміністрації М.ЧЕРНОВОЛ

2