від 11 липня 2003 року № 352-р

Про внесення змін до деяких

розпоряджень голови обласної

державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2003 року № 910 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" внести зміни до деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації (додаються).

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 11 липня 2003 року № 352-р

ЗМІНИ,

що вносяться до деяких розпоряджень голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

1. Абзац другий пункту 8 Положення про управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 6 жовтня 2000 року № 494-р, після слів "обласної державної адміністрації за" доповнити словами "поданням начальника управління та".

2. Абзац другий пункту 7 Положення про управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 22 листопада 2001 року № 469-р, після слова "облдержадміністрації" доповнити словами "за поданням начальника управління та".

3. Абзац другий пункту 7 Положення про управління у справах національностей, міграції та релігій Кіровоградської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 13 березня 2001 року № 82-р, викласти у такій редакції:

"Начальник управління має заступника, якого призначає на посаду і звільняє з посади голова обласної державної адміністрації за поданням начальника управління та погодженням з Держкомнацміграції та Держкомрелігій України".

_________________________

2