від 10 червня 2003 року № 289-р

Про передачу першої черги

будованого бейсбольного

стадіону

Відповідно до статті 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи клопотання управління з питань фізичної культури, спорту і туризму облдержадміністрації, відсутність фінансування будівництва стадіону управлінням капітального будівництва облдержадміністрації, та з метою збереження унікальної спортивної споруди, готовність якої складає 80%:

1. Передати першу чергу будованого бейсбольного стадіону з балансу управління капітального будівництва облдержадміністрації на баланс спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву-2 управління з питань фізичної культури, спорту і туризму облдержадміністрації для подальшого завершення будівництва. Передачу здійснити відповідно до чинного законодавства.

2. Управлінню з питань фізичної культури, спорту і туризму облдерж-адміністрації про прийом-передачу бейсбольного стадіону проінформувати заступника голови обласної державної адміністрації Негоду С.Д. до 7 липня
2003 року.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Негоду С.Д.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ

2