від 29 травня 2003 року № 265-р

Про проведення інвентаризації об"єктів

вулично-дорожньої мережі та розробки

регіональних програм щодо її розвитку,

ремонту та утримання на період

2004-2010 років

Відповідно до Закону України "Про дорожній рух" та на виконання протоколу наради у Прем"єр-міністра України В.Ф.Януковича "Про будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг та заходи щодо поліпшення їх стану" від 4 квітня 2003 року:

1. Зобов"язати голів райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам до 1 вересня 2003 року організувати проведення інвентаризації об"єктів вулично-дорожньої мережі та розробити районні, міські програми щодо її розвитку, ремонту та утримання на період 2004-2010 років та до 10 вересня надати їх управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації на узагальнення.

2. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації на підставі вказаних програм до 1 жовтня 2003 року розробити регіональну програму щодо розвитку, ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі на період 2004-2010 років та надати її на затвердження обласній раді в установленому законодавством порядку.

3. Управлінню МВС України в Кіровоградській області, службі автомобільних доріг у Кіровоградській області, управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам до 20 червня 2003 року розробити, узгодити та забезпечити виконання спільних заходів щодо недопущення руйнувань покриття автомобільних доріг, збереження елементів їх облаштування, підтримання належного санітарного стану, у тому числі стосовно зелених насаджень, самовільної забудови та прокладання інженерних комунікацій у межах смуги відведення та червоних ліній без відповідного погодження.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ

2