від 23 травня 2003 року № 253-р

Про поліпшення функціонування

житлово-комунального господарства та

паливно-енергетичного комплексу області

За підсумками 2002 року та І кварталу 2003 року облдержадміністрацією глибоко проаналізовано результати роботи житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства області, виявлено недоліки та негативні тенденції у роботі господарського комплексу в осінньо-зимовий період, незабезпечення належного стану розрахунків за енергоносії та житлово-комунальні послуги, погіршення технічного та фінансово-економічного стану підприємств житлово-комунального господарства.

З метою виправлення становища, посилення персональної відповідальності керівників за досягнення позитивних результатів та поліпшення обслуговування громадян та на виконання рішень наради від 28 березня
2003 року у Прем'єр-міністра України В.Ф.Януковича з питання стану розрахунків за спожиті енергоносії у січні-лютому 2003 року:

1. Визнати незадовільною роботу щодо розрахунків за енергоносії та житлово-комунальні послуги Маловисківської, Петрівської райдержадміністрацій та Кіровоградського, Олександрійського, Світловодського, Знам'янського міськвиконкомів.

2. Звернути увагу Кіровоградського міського голови Чигріна М.С. та Знам'янського міського голови Джулая В.А. на незадовільний стан розрахунків міських водоканалів з районним водопроводом "Дніпро-Кіровоград" за отриману воду, неприпустиме зволікання з початком ремонту доріг та невжиття достатніх заходів щодо відновлення вуличного освітлення.

3. Вказати головам Добровеличківської райдержадміністрації
Семенцю П.С., Новоукраїнської - Балану В.П., Новоархангельській райдержадміністрації на незадовільний рівень підготовки програм реформування, формальне ставлення до проблем функціонування та розвитку житлово-комунального господарства районів.

4. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам:

розглянути стан розрахунків за використані енергоносії, послуги тепло-, водопостачання і водовідведення, проаналізувати причини зниження рівня платежів, вжити невідкладних заходів щодо виправлення ситуації та притягти до відповідальності посадових осіб, з вини яких допущено погіршення платіжної дисципліни. Про проведену роботу поінформувати облдержадміністрацію до
1 червня 2003 року;

після розробки та запровадження Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України методичних рекомендацій забезпечити до
1 липня 2003 року проведення інвентаризації заборгованості за спожиті енергоносії, житлово-комунальні послуги та послуги міського електротранспорту станом на 1 січня 2003 року;

відповідно до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2002 року № 139 "Про схвалення Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2002-2005 роки та на період до 2010 року", провести до 1 червня 2003 року аналіз фінансово-економічного стану підприємств житлово-комунального господарства і на його основі розробити узгоджений план дій по забезпеченню їх беззбиткової діяльності, виплати заборгованості по заробітній платі працівникам та затвердити графіки щодо проведення повних розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

5. Рекомендувати Кіровоградському міськвиконкому разом з Кіровоградською філією ВАТ "Мегабанк" в термін до 1 червня вирішити неузгоджені питання по організації проведення
100-відсоткових розрахунків за надані житлово-комунальні послуги через обласний розрахунковий центр.

6. Створити робочу групу з виявлення фактів втручання в роботу енергетичних приладів, причин комерційних втрат електроенергії, крадіжок енергоносіїв і енергетичного обладнання у складі згідно з додатком.

7. Управлінню промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку облдержадміністрації, державній холдинговій компанії "Олександріявугілля" вжити заходів щодо забезпечення до 1 липня 2003 року повних поточних розрахунків за спожиту підприємством електричну енергію.

8. Інформацію про виконання даного розпорядження райдерж-адміністраціям, міськвиконкомам, управлінню промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку облдержадміністрації надати управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 1 липня 2003 року.

9. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 10 липня 2003 року надати узагальнену інформацію заступнику голови обласної державної адміністрації Перевознику А.В.

10. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Перевозника А.В.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ


Додаток

до розпорядження голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 23 травня 2003 року № 253-р

С К Л А Д

робочої групи з виявлення фактів втручання в роботу енергетичних

приладів, причин комерційних втрат електроенергії, крадіжок

енергоносіїв і енергетичного обладнання

Керівник робочої групи

-

перший заступник голови обласної державної адміністрації

Заступники керівника робочої групи:

ПЕРЕВОЗНИК

Анатолій Володимирович

-

заступник голови обласної державної адміністрації

НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ

Сергій Миколайович

-

комерційний директор ВАТ "Кіровоградобл-енерго" (за згодою)

Члени робочої групи:

ГАВРЕНКОВА

Тетяна Семенівна

-

заступник начальника управління промисло-вості, енергетики, транспорту та зв"язку облдержадміністрації

КУЗЕННИЙ

Володимир Васильович

-

начальник Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Кіровоградській області (за згодою)

МАТВІЄНКО

Анатолій Кирилович

-

начальник територіального представництва Національної комісії регулювання електро-енергетики у Кіровоградській області (за згодою)

НІКІТЕНКО

Станіслав Володимирович

-

начальник управління Міністерства внутрішніх справ України у Кіровоградській області (за згодою)

СНІСАРЕНКО

Сергій Володимирович

-

начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

Заступник голови обласної

державної адміністрації,

керівник апарату Є.ОСАДЧИЙ

2

2