від 15 травня 2003 року № 235-р

Про створення реабілітаційної

дитячо-юнацької спортивної

школи інвалідів

На виконання указів Президента України від 8 листопада 2001 року № 1059 "Про розвиток та підтримку параолімпійського руху в Україні", від 2 грудня
2002 року № 1112 "Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту інвалідів та проведення в Україні у 2003 році Року людей з інвалідністю", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 жовтня
2002 року № 398-р "Про розвиток та підтримку параолімпійського руху в області" та з метою залучення дітей-інвалідів до систематичних занять спортом, фізичної реабілітації, підготовки параолімпійського резерву:

1. Створити реабілітаційну дитячо-юнацьку спортивну школу інвалідів на базі дитячо-юнацького відділення обласного центру інвалідного спорту "Інваспорт" (м.Кіровоград, вул.Тімірязєва, 51).

2. Управлінню з питань власності облдержадміністрації затвердити статут реабілітаційної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів та внести зміни у додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від
18 серпня 2000 року № 415-р (у редакції розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 червня 2002 року № 226-р), включивши до переліку об"єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, управління якими здійснюють структурні підрозділи облдержадмініст-рації, реабілітаційну дитячо-юнацьку спортивну школу інвалідів у підпорядкування управління з питань фізичної культури, спорту і туризму облдержадміністрації.

3. Управлінню з питань фізичної культури, спорту і туризму облдерж-адміністрації затвердити штатний розпис та кошторис витрат на утримання реабілітаційної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів у межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на 2003 рік по КЕКВ 130104 "Видатки на утримання центрів з інвалідного спорту і реабілітаційних шкіл".

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Негоду С.Д.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ

2