від 8 травня 2003 року № 225-р

Про організацію виконання

постанови Кабінету Міністрів

України від 31 березня

2003 року № 414

З метою забезпечення наповнення спеціального фонду державного бюджету за рахунок джерел, визначених в п.п.4, 5 ст.35 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2003 року № 414 "Про порядок зарахування коштів до державного бюджету у рахунок погашення заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії і наданими для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва":

1. Утворити комісію по забезпеченню погашення сільгосптоваро-виробниками та іншими суб"єктами господарювання області заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії для закупівлі сільськогосподарської техніки вітчизняного та іноземного виробництва (далі - комісія), у складі згідно з додатком.

2. Комісії спрямувати роботу на забезпечення безумовного повернення боргів, а в разі неможливості сільгосптоваровиробниками та іншими суб"єктами господарювання погасити заборгованість за кредитами перед державним бюджетом коштами координувати заходи щодо вилучення відповідно до чинного законодавства техніки, придбаної за рахунок кредитів неплатоспроможними суб"єктами господарювання, для її подальшої передачі у фінансовий лізинг.

3. Комісії щомісяця проводити засідання, де розглядати хід погашення заборгованості перед державним бюджетом України за участю керівників підприємств-боржників, які отримали техніку вітчизняного та іноземного виробництва або придбали її за рахунок кредитів, залучених під державні гарантії.

4. Державній податковій адміністрації у Кіровоградській області разом з Кіровоградською філією НАК "Украгролізинг" застосовувати заходи щодо стягнення простроченої заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії і наданими для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва.

5. Райдержадміністраціям разом з Кіровоградською філією НАК "Украгролізинг" вжити заходів відповідно до законодавства для повернення сільгосптоваровиробниками та іншими суб"єктами господарювання коштів за отриману на умовах фінансового лізингу техніку вітчизняного та іноземного виробництва.

6. Зняти з контролю розпорядження голови обласної державної адміністрації від 8 травня 2001 року № 169-р "Про прискорення розрахунків з державним бюджетом за отриману техніку".

7. Головному управлінню сільського господарства і продовольства облдержадміністрації щокварталу до 15 числа наступного за звітним кварталом місяця подавати облдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання даного розпорядження та пропозиції.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Згривця Ф.І.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ


Додаток

до розпорядження голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 8 травня 2003 року № 225-р

СКЛАД

комісії по забезпеченню погашення сільгосптоваровиробниками

та іншими суб"єктами господарювання області заборгованості

за кредитами, залученими державою або під державні гарантії

для закупівлі сільськогосподарської техніки вітчизняного

та іноземного виробництва

Голова комісії

ЗГРИВЕЦЬ

Федір Іванович

-

заступник голови обласної державної адміністрації

Заступник голови комісії

ЛИТВИН

Юрій Олексійович

-

начальник головного управління сільського господарства і продовольства облдерж-адміністрації

Секретар комісії

ПОПКОВ

Сергій Іванович

-

заступник директора Кіровоградської філії НАК "Украгролізинг"

Члени комісії:

ВЕДУТА

Олександр Васильович

-

заступник начальника обласного управління юстиції, начальник відділу державної виконавчої служби обласного управління юстиції

КАШЛЯКОВ

Олександр Михайлович

-

директор Кіровоградської філії НАК "Украгролізинг"

ЛАХМАН

Микола Маркович

-

заступник начальника управління стягнення податкової заборгованості державної податкової адміністрації в області

МІЛЬТО

Анатолій Олексійович

-

начальник відділу головного управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації

Заступник голови обласної

державної адміністрації,

керівник апарату Є.ОСАДЧИЙ

2

2

Продовження додатка