від 23 квітня 2003 року № 204-р

Про преміювання керівників і

заступників керівників структурних

підрозділів облдержадміністрації

у лютому 2003 року

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2002 року №417-р “Про затвердження Порядку преміювання керівників і заступників керівників структурних підрозділів облдерж-адміністрації“:

1. Преміювати керівників і заступників керівників структурних підрозділів облдержадміністрації за підсумками роботи в лютому 2003 року в розмірі 25 відсотків від посадового окладу з урахуванням усіх надбавок.

2. Зменшити розмір нарахованої премії начальникам і заступникам начальників:

головного управління праці та соціального захисту населення, головного управління сільського господарства і продовольства, управління освіти і науки, культури, містобудування та архітектури, зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та торгівлі, житлово-комунального господарства облдержадміністрації - відповідно на
15 відсотків за невжиття дієвих заходів по суттєвому скороченню заборгованості з виплати заробітної плати в галузі;

управління охорони здоров'я облдержадміністрації - на 20 відсотків за невжиття заходів щодо скорочення заборгованості з виплати заробітної плати порівняно з початком року та збільшення смертності немовлят порівняно з відповідним періодом минулого року.

3. Не преміювати начальника і заступників начальника управління промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку облдержадміністрації у зв'язку з неподанням клопотань у лютому 2003 року.

4. Виплату премії здійснювати у межах наявних коштів на оплату праці відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ

1