від 7 квітня 2003 року № 169-р

Про стипендії обласної державної адміністрації та обласної ради за

січень, лютий-червень 2003 року

Згідно з рішеннями обласної ради від 20 квітня 2001 року № 244 “Про стипендії обласної державної адміністрації, обласної ради, районних державних адміністрацій та районних і міських рад”, від 31 травня 2002 року № 37 “Про внесення змін до рішення обласної ради від 20.04.2001 р. № 244” та відповідно до рішення комісії з питань призначення стипендій обласної державної адміністрації та обласної ради (протокол від 24 березня 2003 року № 5):

1. Продовжити виплату стипендій обласної державної адміністрації та обласної ради 38 студентам - відмінникам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації за січень 2003 року згідно з додатком 1 та призначити 38 стипендій обласної державної адміністрації та обласної ради студентам-відмінникам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Кіровоградської області за лютий-червень включно 2003 року згідно з додатком 2 у розмірі 50 грн. кожна, додатково до стипендій, які виплачуються навчальними закладами.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати управління освіти і науки облдержадміністрації за січень 2003 року у сумі 1900 грн. та за лютий-червень - у сумі 9500 грн. на виплату стипендій студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Негоду С.Д.

Голова обласної

державної адміністрації В.Моцний

Додаток 1

до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

від 7 квітня 2003 року № 169-р

СПИСОК

студентів-відмінників, яким призначаються стипендії

обласної державної адміністрації та обласної ради

за січень 2003 року

Кіровоградський державний

педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Альошина Олена Аркадіївна

  • факультет іноземних мов

Бондаренко Юлія Миколаївна

  • фізико-математичний факультет

Закопнюк Тетяна Сергіївна

- історичний факультет

Кашель Олександр Сергійович

  • природничо-географічний факультет

Колесник Ірина Вікторівна

  • філологічний факультет

Кравченко Віталій Олександрович

  • музично-педагогічний факультет

Ровник Ірина Миколаївна

- психолого-педагогічний факультет

Шульга Оксана Олександрівна

  • факультет фізичного виховання

Державна льотна академія України

Альтіс Юлія Георгіївна

- факультет обслуговування повітряного

руху

Гнатів Мар'ян Ярославович

- факультет льотної експлуатації

Кіровоградський державний технічний університет

Віхрова Марія Сергіївна

  • факультет автоматики, енергетики та

програмування

Кондратюк Зоріна Миколаївна

- факультет сільськогосподарського

машинобудування

Пирогов Володимир Васильович

  • факультет проектування та експлуата-

ції машин


2

Попова Ольга Іванівна

- механіко-технологічний факультет

Пустовіт Інна Ігорівна

  • економічний факультет

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки

Момонт Галина Митрофанівна

  • юридичний факультет

Ніколаєв Сергій Олександрович

- економічний факультет

Харченко Олександра Григорівна

- психологічний факультет

Кіровоградський інститут комерції

Соколенко Ганна Сергіївна

  • економічний факультет

Соціально-педагогічний інститут “Педагогічна академія”

Апілат Лариса Олегівна

- психолого-педагогічний факультет

Загрійчук Альона Миколаївна

  • історичний факультет

Турчанова Марина Михайлівна

- лінгвістичний факультет

Кіровоградський будівельний технікум

Ожога Анна Миколаївна

- відділення будівництва та експлуатації

будівельних споруд

Технікум Кіровоградського державного технічного університету

Зіновкін Володимир Вікторович

- механіко-економічне відділення

Кіровоградський базовий медичний коледж імені Є.Й Мухіна

Сушина Віта Леонідівна

  • сестринське відділення

Кіровоградський технікум механізації сільського господарства

Монзуль Ксенія Юріївна

  • відділення правознавства

Кіровоградський технікум статистики

Ободовський Олександр Олександрович

- економічне відділення

Кіровоградський комерційний технікум

Кальченко Ганна Ігорівна

  • комерційне відділення

3

Кіровоградський кібернетико-технічний коледж

Здітовецький Ярослав Геннадійович

- відділення програмування

Олександрійський індустріальний технікум

Кравцова Олена Володимирівна

  • відділення програмування для

електронно-обчислювальної техніки і

автоматизованих систем

Олександрійське медичне училище

Литвин Ірина Анатоліївна

- медсестринське відділення

Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського

Баленко Яніна Олександрівна

- шкільне відділення

Олександрійське училище культури

Слись Вікторія Олександрівна

  • відділення народної художньої творчості

Олександрійський державний аграрний технікум

Козлітіна Євгенія Володимирівна

  • відділення ветеринарної медицини

Компаніївський технікум ветеринарної медицини

Ткачук Галина Юріївна

  • відділення ветеринарної медицини

Світловодський технікум радіоелектронного приладобудування

Калина Артем Анатолійович

  • відділення обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях

Бобринецький сільськогосподарський технікум імені В.В.Порика

Кобилянський Володимир

Васильович

  • відділення землевпорядкування

Гайворонський машинобудівний технікум

Товмаченко Тетяна Миколаївна

- економічне відділення

Заступник голови обласної

державної адміністрації,

керівник апарату Є.Осадчий

Додаток 2

до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

від 7 квітня 2003 року № 169-р

СПИСОК

студентів-відмінників, яким призначаються стипендії

обласної державної адміністрації та обласної ради

на лютий-червень включно 2003 року

Кіровоградський державний педагогічний університет

імені Володимира Винниченка

Биканова Ірина Олександрівна

  • мистецький факультет

Буйнова Світлана Олександрівна

  • психолого-педагогічний факультет

Єременко Любов Валентинівна

- філологічний факультет

Копань Юрій Григорович

  • природничо-географічний факультет

Мехеда Аліна Миколаївна

  • історичний факультет

Шульга Оксана Олександрівна

  • факультет фізичного виховання

Якунін Роман Петрович

  • фізико - математичний факультет

Яцук Катерина Володимирівна

  • факультет іноземних мов

Державна льотна академія України

Гнатів Мар'ян Ярославович

  • факультет льотної експлуатації

Рабдєв Роман Олексійович

  • факультет обслуговування повітряного руху

Кіровоградський державний технічний університет

Віхрова Марія Сергіївна

  • факультет автоматики, енергетики та програмування

Кондратюк Зоріна Миколаївна

  • факультет сільськогосподарського машинобудування

Пирогов Володимир Васильович

  • факультет проектування та експлуатації машин

Попова Ольга Іванівна

- механіко - технологічний факультет

2

Пустовіт Інна Ігорівна

  • економічний факультет

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки

Нетреба Олександр Іванович

  • юридичний факультет

Ніколаєв Сергій Олександрович

  • економічний факультет

Пемахова Ірина Олександрівна

  • психологічний факультет

Кіровоградський інститут комерції

Парафілова Аліса Олександрівна

- економічний факультет

Соціально-педагогічний інститут “Педагогічна академія”

Кравченко Світлана Миколаївна

  • лінгвістичний факультет

Мазур Юлія Михайлівна

  • історичний факультет

Садова Мирослава Анатоліївна

  • психолого-педагогічний факультет

Кіровоградський кооперативний технікум

економіки і права ім. М.П.Сая

Симоненко Тетяна Володимирівна

  • гуманітарно-правове відділення

Кіровоградський будівельний технікум

Мартиненко Ірина Олександрівна

  • відділення обслуговування устаткування і систем газопостачання

Технікум Кіровоградського державного технічного університету

Морозова Анна Володимирівна

  • механіко-економічне відділення

Кіровоградський базовий медичний коледж імені Є.Й Мухіна

Сушина Віта Леонідівна

  • сестринське відділення

Кіровоградський технікум механізації сільського господарства

Михайленко Дмитро Сергійович

  • відділення механізації сільського господарства

3

Кіровоградський технікум статистики

Ободовський Олександр Олександрович

  • економічне відділення

Кіровоградський комерційний технікум

Кальченко Ганна Ігорівна

  • комерційне відділення

Кіровоградський кібернетико-технічний коледж

Ручко Інна Леонідівна

  • економічне відділення

Олександрійський індустріальний технікум

Калашнік Ірина Анатоліївна

  • відділення програмування для електрон-но-обчислювальної техніки та автоматизованих систем

Олександрійське медичне училище

Литвин Ірина Анатоліївна

  • медсестринське відділення

Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського

Баленко Яніна Олександрівна

  • шкільне відділення

Олександрійське училище культури

Іванова Ольга Юріївна

  • відділення бібліотечної справи

Олександрійський державний аграрний технікум

Козлітіна Євгенія Володимирівна

  • відділення ветеринарної медицини

Компаніївський технікум ветеринарної медицини

Ткачук Галина Юріївна

  • відділення ветеринарної медицини

4

Світловодський технікум радіоелектронного приладобудування

Калина Артем Анатолійович

  • відділення обробки матеріалів на верста-

тах та автоматичних лініях

Гайворонський машинобудівний технікум

Товмаченко Тетяна Миколаївна

  • економічне відділення

Заступник голови обласної

державної адміністрації,

керівник апарату Є.Осадчий

8