від 2 квітня 2003 року № 155-р

Про преміювання керівників і заступ-

ників керівників структурних підрозділів

облдержадміністрації у січні 2003 року

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 30 жовтня 2002 року № 417-р “Про затвердження Порядку преміювання керівників і заступників керівників структурних підрозділів облдержадміністрації“:

1. Преміювати керівників і заступників керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації за підсумками роботи в січні 2003 року в розмірі 25 відсотків від посадового окладу з урахуванням усіх надбавок.

2. За допущене збільшення заборгованості з виплати заробітної плати у січні 2003 року порівняно з початком року зменшити розмір нарахованої премії начальникам і заступникам начальників: головного управління праці та соціального захисту населення, головного управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації відповідно на 15 відс.

3. За допущене погіршення показників по обсягах надходжень позабюджетних коштів зменшити розмір нарахованої премії начальникам і заступникам начальників: управління охорони здоров'я, управління культури облдержадміністрації відповідно на 5 відс.

4. Попередити начальників управлінь облдержадміністрації: освіти і науки; промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку; містобудування та архітектури; зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та торгівлі; житлово-комунального господарства; охорони здоров'я, що в разі невжиття заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам відповідних галузей у подальшому вони будуть позбавлені преміальної винагороди у відповідних обсягах.

5. Виплату премії здійснювати у межах наявних коштів на оплату праці відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ

1