від 25 березня 2003 року № 143-р

Про підприємства профілактичної

дезінфекції

Відповідно до ст.19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст.ст.34, 35 Закону України "Про підприємства в Україні", у зв"язку з тим, що з моменту створення Устинівське районне комунальне медично-виробниче підприємство профілактичної дезінфекції тривалий час не здійснювало господарську діяльність, а Кіровоградське та Ульяновське районні комунальні медично-виробничі підприємства профілактичної дезінфекції не зареєструвались як суб"єкти підприємницької діяльності в установленому порядку, з метою запобігання неефективному використанню майна спільної власності області:

1. Ліквідувати Устинівське районне комунальне медично-виробниче підприємство профілактичної дезінфекції.

2. Управлінню охорони здоров"я облдержадміністрації забезпечити проведення ліквідації підприємства згідно з чинним законодавством.

3. Внести зміни до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 жовтня 2001 року № 429-р "Про створення комунальних медично-виробничих підприємств профілактичної дезінфекції в районах області", скасувавши створення комунальних медично-виробничих підприємств профілактичної дезінфекції у Кіровоградському та Ульяновському районах.

4. Внести зміни у додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 серпня 2000 року № 415-р (у редакції розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 червня 2002 року № 226-р), виключивши із переліку об"єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, управління якими здійснюють структурні підрозділи облдержадміністрації, Кіровоградське та Ульяновське районні комунальні медично-виробничі підприємства профілактичної дезінфекції.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ковальчука М.М.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ

2