від 8 вересня 2003 року № 477-р

Про обласні заходи щодо відзначення

Дня партизанської слави

На виконання Указу Президента України від 30 жовтня 2001 року № 1020 "Про День партизанської слави", з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та увічнення їх пам"яті:

1. Затвердити обласні заходи по відзначенню Дня партизанської слави (додаються).

2. Рекомендувати міськвиконкомам та зобов"язати райдержадміністрації у двотижневий термін розробити відповідні міські, районні заходи.

3. Структурним підрозділам облдержадміністрації, міськвиконкомам, райдержадміністраціям надати до 25 вересня 2003 року управлінню з питань внутрішньої політики облдержадміністрації інформацію про проведені заходи.

4. Управлінню з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації здійснювати координацію та контроль за реалізацією заходів в області та до 1 жовтня 2003 року надати узагальнену інформацію про стан їх виконання заступнику голови обласної державної адміністрації Перевознику А.В.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Перевозника А.В.

Голова обласної

державної адміністрації М.ЧЕРНОВОЛ


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 8 вересня 2003 року № 477-р

ОБЛАСНІ ЗАХОДИ

по відзначенню Дня партизанської слави

1. На честь Дня партизанської слави провести у містах, районних центрах, інших населених пунктах області урочисті зібрання, мітинги ветеранської громадськості, представників трудових колективів.

Міськвиконкоми, райдержадміністрації, обласна, міські та районні організації ветеранів України (за згодою)

20-22 вересня 2003 року

2. Організувати почесну варту, покладання квітів та вінків на могили партизанів та підпільників із залученням ветеранів війни, молоді, школярів, студентів, воїнів військових частин.

Міськвиконкоми, райдержадміністрації

22 вересня 2003 року

3. Провести обстеження умов життя і матеріально-побутового забезпечення ветеранів підпільно-партизанського руху, сімей загиблих партизанів і підпільників. По можливості, головам міських і районних рад ветеранів разом з райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування надати хворим і одиноким учасникам підпілля і партизанської боротьби адресну матеріальну допомогу.

Головне управління праці та соціального захисту населення, управління житлово-комунального господарства облдержадміні-страції, міськвиконкоми, райдержадміністрації, військові комісаріати, керівники підприємств, організацій, профспілкових комітетів, обласна, міські та районні організації ветеранів України (за згодою)

Постійно

2

4. Організувати приведення у належний стан могил загиблих чи померлих партизанів і підпільників, пам"ятників і пам"ятних місць, знаків, музеїв, музейних кімнат, сприяти проведенню пошукових робіт.

Міськвиконкоми, райдержадміністрації, обласна організація Українського Товариства охорони пам"яток історії та культури, міські, районні організації ветеранів України (за згодою)

Вересень 2003 року

5. Упорядкувати списки осіб з числа колишніх учасників підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни, які були нагороджені орденами і медалями, але їх своєчасно не отримали, та провести нагородження цих осіб.

Обласний військовий комісаріат, головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, міськвиконкоми, райдержадміністрації, військові комісаріати, обласна, міські, районні організації ветеранів України (за згодою)

Вересень 2003 року

6. Координувати роботу відділів освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів для організації зустрічей колишніх партизанів і підпільників з молоддю, військовослужбовцями, студентами вищих і середніх навчальних закладів, їх виступів в школах та інших навчальних закладах.

Управління освіти і науки, управління у справах сім"ї та молоді облдержадміністрації, міськвиконкоми, райдержадміністрації, міські та районні організації ветеранів України (за згодою), керівники навчальних закладів

Вересень 2003 року

7. Провести у навчальних закладах області уроки пам"яті за участю ветеранів підпільно-партизанського руху, присвячені Дню партизанської слави.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, міськвиконкоми, райдержадміністрації, міські та районні організації ветеранів України (за згодою)

Вересень 2003 року

3

8. Організувати в бібліотеках та музеях області книжкові виставки, експозиції, присвячені Дню партизанської слави: "В лісах моєї України", "Погляд крізь роки", "У серці народу: вічно і поіменно" та ін.

Управління культури облдержадміністрації, міськвиконкоми, райдержадміністрації

Вересень 2003 року

9. Забезпечити організацію належного громадського порядку, особистої та майнової безпеки громадян, дорожнього руху у місцях проведення масових заходів, пов"язаних із святкуванням Дня партизанської слави. Організувати медичне обслуговування масових заходів, які будуть проводитися у святкові дні.

Управління Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області, управління

охорони здоров"я облдержадміністрації, міськвиконкоми, райдержадміністрації

Вересень

10. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації подій і заходів, пов"язаних з підготовкою та святкуванням Дня партизанської слави.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, обласна державна телерадіокомпанія, редакція газети "Народне слово"

Постійно

_____________