від 3 квітня 2003 року № 157-р

Про підсумки обласного конкурсу

"Місто, селище міського типу

найкращого благоустрою" за 2002 рік

Згідно з Законом України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 грудня 1999 року № 2304 "Про щорічний всеукраїнський конкурс "Місто найкращого благоустрою", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 січня 2000 року № 22-р "Про щорічний обласний конкурс "Місто, селище міського типу найкращого благоустрою" та на підставі рішення обласної комісії з проведення щорічного обласного конкурсу від 12 березня 2003 року:

1. Перше і друге призові місця за результатами підведення підсумків конкурсу за 2002 рік у зв"язку з відсутністю будівництва об"єктів комплексного благоустрою та об"єктів дорожньо-шляхової мережі не присуджувати.

2. Треті місця присудити м.Гайворону і м.Долинській та нагородити відповідно грошовою премією у розмірі по 25 тис.грн.

3. Виплату грошової премії у сумі 50 тис.грн. провести за рахунок обласного бюджету.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації перерахувати кошти у сумі 50 тис.грн. управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації для спрямування їх за цільовим призначенням.

5. Гайворонському та Долинському міськвиконкомам використати грошову премію згідно з вимогами пункту 6 Положення про щорічний обласний конкурс "Місто, селище міського типу найкращого благоустрою", про що проінформувати управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

6. Відзначити роботу з поліпшення стану благоустрою, об"єктів комунального господарства та обслуговування населення у м.Знам"янці та смт Голованівську.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Перевозника А.В.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ

3

2