від 24 грудня 2002 року № 515-р

м. Кіровоград

Про приведення у належний санітарний стан

вулиць міст і сіл та смуг відводу доріг загального

користування у зимовий період 2002-2007 років

Згідно зі ст.21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою приведення у належний санітарний стан вулиць міст і сіл та смуг відводу доріг загального користування проводити щороку у зимовий період 2002-2007 років роботи по благоустрою, для чого:

1. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським, селищним та сільським головам провести організаційну роботу серед керівників сільськогосподарських підприємств, організацій усіх форм власності по виконанню робіт щодо приведення у належний санітарний стан насаджень (лісосмуг, алей) та вирубки порослі вздовж доріг загального користування, вулиць міст і сіл, благоустрою територій, прилеглих до об"єктів виробничого призначення, торгівлі, послуг, тощо у межах адміністративно-територіальних одиниць та землекористувань.

2. Рекомендувати дочірньому підприємству відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" "Кіровоградський облавтодор" забезпечити вирубку порослі та кущів у межах смуги відчуження автомобільних доріг загального користування, в першу чергу на дорогах державного значення та основних міжрайонних.

3. Рекомендувати виробничому об"єднанню "Кіровоградліс", відділу державної автомобільної інспекції управління МВС України в Кіровоградській області, державному управлінню екології та природних ресурсів, відділу пожежної безпеки УМВС України в області, службі автомобільних доріг у Кіровоградській області, обласній санітарно-епідеміологічній станції разом з міськвиконкомами, райдержадміністраціями, селищними та сільськими радами, власниками земель:

2

за спрощеною схемою здійснювати погодження вирубки дерев, кущів та порослі, що загрожують безпеці дорожнього руху, згідно з приписами відділу ДАІ, відповідно до діючих нормативів;

провести перевірки санітарного стану і пожежної безпеки, правильності оформлення документів на розташування торговельних пунктів, автозаправних станцій та інших об"єктів надання послуг та зобов"язати керівників вказаних організацій і підприємств утримувати у належному стані прилеглі до них території і смуги відводу доріг довжиною 250-300 м по обидва боки від об"єктів. Прибирання територій об"єктів дорожнього сервісу має здійснюватися щодоби і виконуватися у період найменш інтенсивного руху транспортних засобів. Особи, винні у порушенні санітарного стану та пожежної безпеки, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

4. Обласному центру зайнятості разом з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування здійснити організаційні заходи та забезпечити участь безробітних у оплачуваних громадських роботах по благоустрою автомобільних доріг, вулиць міст і сіл та впорядкуванню лісосмуг вздовж доріг загального користування.

5. Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області інформувати першого заступника голови обласної державної адміністрації Лавренка М.М. про стан виконання завдань щороку до 1 травня.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28 лютого 2002 року № 78-р з даного питання.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Лавренка М.М.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ