0x01 graphic

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 4 вересня 2002 року № 338-р

м. Кіровоград

Про стипендії обласної державної

адміністрації та обласної ради

за липень-грудень 2002 року

Згідно з рішеннями обласної ради від 20 квітня 2001 року № 244 "Про стипендії обласної державної адміністрації, обласної ради, районних державних адміністрацій та районних і міських рад", від 31 травня 2002 року № 37 "Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 квітня 2001 року № 244" та відповідно до рішення комісії з питань призначення стипендій обласної державної адміністрації та обласної ради (протокол від 2 серпня 2002 року
№ 4):

1. Призначити 38 стипендій обласної державної адміністрації та обласної ради студентам-відмінникам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Кіровоградської області згідно з додатком і встановити, що стипендії виплачуються за період з липня по грудень 2002 року включно у розмірі 50 грн. кожна.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати управління освіти і науки облдержадміністрації у сумі
11,4 тис.грн. на виплату стипендій студентам вищих навчальних закладів
І-ІV рівнів акредитації.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Негоду С.Д.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ


Додаток

до розпорядження голови Кіровоградської

обласної державної адміністрації

від 4 вересня 2002 року № 338-р

СПИСОК

студентів-відмінників, яким призначаються стипендії обласної

державної адміністрації та обласної ради на липень-грудень

2002 року

Кіровоградський державний педагогічний університет

імені Володимира Винниченка

Альошина Олена Аркадіївна

-

факультет іноземних мов

Бондаренко Юлія Миколаївна

-

фізико-математичний факультет

Закопнюк Тетяна Сергіївна

-

історичний факультет

Кашель Олександр Сергійович

-

природничо-географічний факультет

Колесник Ірина Вікторівна

-

філологічний факультет

Кравченко Віталій Олександрович

-

музично-педагогічний факультет

Ровник Ірина Миколаївна

-

психолого-педагогічний факультет

Шульга Оксана Олександрівна

-

факультет фізичного виховання

Державна льотна академія України

Альтіс Олія Георгіївна

-

факультет обслуговування повітряного руху

Гнатів Мар"ян Ярославович

-

факультет льотної експлуатації

Кіровоградський державний технічний університет

Віхрова Марія Сергіївна

-

факультет автоматики, енергетики та програмування

Кондратюк Зоріна Миколаївна

-

факультет сільськогосподарського машинобудування

Пирогов Володимир Васильович

-

факультет проектування та експлуатації машин

Попова Ольга Іванівна

-

механіко-технологічний факультет

Пустовіт Інна Ігорівна

-

економічний факультет

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки

Момонт Галина Митрофанівна

-

юридичний факультет

Ніколаєв Сергій Олександрович

-

економічний факультет

Харченко Олександра Григорівна

-

психологічний факультет

Кіровоградський інститут комерції

Соколенко Ганна Сергіївна

-

економічний факультет

Соціально-педагогічний інститут "Педагогічна академія"

Апілат Лариса Олегівна

-

психолого-педагогічний факультет

Загрійчук Альона Миколаївна

-

історичний факультет

Турчанова Марина Михайлівна

-

лінгвістичний факультет

Кіровоградський будівельний технікум

Ожога Анна Миколаївна

-

відділення будівництва та експлуатації будівельних споруд

Технікум Кіровоградського державного технічного університету

Зіновкін Володимир Вікторович

-

механіко-економічне відділення

Кіровоградський медичний коледж імені Є.Й.Мухіна

Сушина Вікторія Леонідівна

-

відділення "сестринська справа"

Кіровоградський технікум механізації сільського господарства

Монзуль Ксенія Юріївна

-

відділення правознавства

Кіровоградський технікум статистики

Ободовський Олександр Олександрович

-

економічне відділення

Кіровоградський комерційний технікум

Кальченко Ганна Ігорівна

-

комерційне відділення

Кіровоградський кібернетико-технічний коледж

Здітовецький Ярослав Геннадійович

-

відділення програмування

Олександрійський індустріальний технікум

Кравцова Олена Володимирівна

-

відділення програмування для електрон-но-обчислювальної техніки і автоматизо-ваних систем

Олександрійське медичне училище

Литвин Ірина Анатоліївна

-

медсестринське відділення

Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського

Баленко Яніна Олександрівна

-

шкільне відділення

Олександрійське училище культури

Слись Вікторія Олександрівна

-

відділення народної художньої творчості

Олександрійський державний аграрний технікум

Козлітіна Євгенія Володимирівна

-

відділення ветеринарної медицини

Компаніївський технікум ветеринарної медицини

Ткачук Галина Юріївна

-

відділення ветеринарної медицини

Світловодський технікум радіоелектронного приладобудування

Калина Артем Анатолійович

-

відділення обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях

Бобринецький сільськогосподарський технікум імені В.В.Порика

Кобилянський Володимир Васильович

-

відділення землевпорядкування

Гайворонський машинобудівний технікум

Товмаченко Тетяна Миколаївна

-

економічне відділення

Заступник голови обласної

державної адміністрації,

керівник апарату Є.ОСАДЧИЙ

3