0x01 graphic

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 30 серпня 2002 року № 333-р

м. Кіровоград

Про здійснення природоохоронних

заходів на території області

Згідно з ст.21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", переліком видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147, та на виконання Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 26 вересня 2001 року № 270:

1. Функції замовника по виконанню тампонажних робіт недіючих свердловин на території області покласти на управління капітального будівництва обласної державної адміністрації.

2. Функції замовника по реконструкції діючих очисних споруд госппобутової каналізації смт Добровеличківка покласти на Добровеличківський комбінат комунальних підприємств.

3. Управлінню капітального будівництва облдержадміністрації, Добровеличківському комбінату комунальних підприємств:

підготувати клопотання та необхідні документи Міністерству екології та природних ресурсів України для виділення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища для виконання вищезазначених робіт;

забезпечити виконання робіт на об"єктах до 31 грудня 2002 року та щомісяця до 5 числа наступного за звітним інформувати управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації та державне управління екології та природних ресурсів в Кіровоградській області про стан освоєння коштів на об"єктах.

4. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації про стан освоєння коштів щомісяця до 15 числа місяця, наступного за звітним, інформувати першого заступника голови облдержадміністрації Лавренка М.М.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

обласної державної адміністрації М.ЛАВРЕНКО