0x01 graphic

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 30 липня 2002 року № 281-р

м.Кіровоград

Про обмеження проїзду

великовагових автопоїздів дорогами

загального користування при

високих температурах повітря

На підставі ст. 27 Закону України "Про дорожній рух" та п 2 "Порядку оперативного обмеження або закриття руху на ділянках автомобільних доріг загального користування, де створюються небезпечні умови", затвердженого корпорацією "Укравтодор" і УДАЇ МВС України 5 січня 2000 року № 04/14, у зв"язку з руйнуванням дорожніх покриттів великоваговими автопоїздами, пов'язаних з високою температурою повітря, та з метою їх збереження:

1. Службі автомобільних доріг у Кіровоградські області:

1.1 Разом з управлінням ДАІ УМВС України в Кіровоградській області визначитись щодо обмеження руху на окремих ділянках доріг автотранспортних засобів загальною вагою понад 20 т і вісовим навантаженням 5 т з 6 години ранку до 23 години включно.

Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, які здійснюються перевезення термінових вантажів, вантажів, які швидко псуються, та ті, які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

1.2. Завчасно проінформувати транспортні організації області про обмеження руху великовагових автопоїздів при високих температурах повітря через засоби масової інформації.

2. Рекомендувати управлінню Державтоінспекції УМВС України в Кіровоградській області здійснювати постійний контроль за проїздом, великовагових автопоїздів на ділянках доріг при високих температурах повітря, які обмежені відповідними знаками.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Лавренка М.М.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ

7

2