0x01 graphic

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 30 липня 2002 року № 280-р

м.Кіровоград

Про відзначення 11-ї річниці

Дня незалежності України

На підставі Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою забезпечення проведення заходів щодо відзначення 11-ї річниці Дня незалежності України:

1. Провести 22 серпня 2002 року у м. Кіровограді в обласній філармонії урочисті збори, присвячені 11-й річниці Дня незалежності України.

2. Управлінню культури облдержадміністрації підготувати для учасників зборів святковий концерт, видатки на його проведення здійснити за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених управлінню культури на проведення централізованих заходів.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації забезпечити фінансування управління культури по видатках на проведення концерту згідно з затвердженим кошторисом витрат.

4. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації, Кіровоградській обласній державній телерадіокомпанії забезпечити висвітлення заходу у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Негоду С.Д.

Голова обласної

державної адміністрації В.МОЦНИЙ

7

8