0x01 graphic

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 19 серпня 2002 року № 316-р

м. Кіровоград

Про підтримку діяльності Товариства

сприяння обороні України

На виконання вимог указів Президента України від 13 серпня 1999 року
№ 985 "Про Товариство сприяння обороні України" та від 4 вересня 1998 року
№ 981 "Про концепцію виховної роботи у Збройних Силах та інших військових формуваннях України", відповідно до п.4 ст.27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою поліпшення героїко-патріотичного виховання призовної молоді України, формування у призовників готовності до захисту Батьківщини, розвитку технічних та військово-прикладних видів спорту, підвищення значення осередків Товариства сприяння обороні України (далі - ТСОУ):

1. Рекомендувати міським головам та головам райдержадміністрацій надати допомогу у відновленні функціонування первинних організацій ТСОУ та організації їх статутної діяльності за напрямками:

розвиток технічних та військово-прикладних видів спорту;

поліпшення і розвиток учбово-матеріальної бази ТСОУ;

підготовка спеціалістів для Збройних Сил України.

2. Рекомендувати обласному комітету ТСОУ:

вжити заходів щодо поліпшення підготовки технічних спеціалістів для Збройних Сил України в навчальних закладах комітету ТСОУ;

передбачити створення навчальних пунктів по підготовці молоді, яка не пройшла підготовку в навчальних закладах обласного комітету ТСОУ, до служби в Збройних Силах України на базі цих навчальних закладів; фінансування цих заходів здійснювати за рахунок закладів обласного комітету ТСОУ.

3. Управлінням з питань фізичної культури, спорту і туризму, у справах сім"ї та молоді облдержадміністрації разом з обласним комітетом ТСОУ передбачити проведення заходів по військово-патріотичному вихованню, залученню допризовної і призовної молоді до занять військово-прикладними видами спорту, спільного проведення обласних спартакіад та участі молоді у чемпіонатах України.

4. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації організувати висвітлення засобами масової інформації області питання підготовки молоді до служби у Збройних Силах України, якість її навчання в навчальних закладах обласного комітету ТСОУ, спортивну та іншу статутну діяльність.

5. Відділу з питань оборонної і мобілізаційної роботи апарату обласної державної адміністрації вжити заходів щодо організації шефських зв"язків військових частин та навчальних закладів обласного комітету ТСОУ.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Перевозника А.В.

Перший заступник голови

обласної державної адміністрації М.ЛАВРЕНКО

2