0x01 graphic

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ТА ГОЛОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

від 19 серпня 2002 року № 315-р/78-гр

м. Кіровоград

Про організацію виконання

Указу Президента України

щодо посилення державного

захисту прав споживачів

Відповідно до Указу Президента України від 12 січня 2002 року № 16/2002 "Про заходи щодо посилення державного захисту прав споживачів" та з метою забезпечення ефективного контролю за якістю і безпекою товарів і послуг, що реалізуються на споживчому ринку області:

1. Запропонувати Знам"янському, Кіровоградському, Олександрійському і Світловодському міськвиконкомам та зобов"язати райдержадміністрації у місячний термін вирішити питання про делегування повноважень щодо здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів працівникам відділів (спеціалістам) з питань торгівлі і побутового обслуговування населення райдержадміністрацій і міськвиконкомів на період до 1 січня 2003 року.

2. Обласному управлінню у справах захисту прав споживачів:

вжити дієвих заходів по організації контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів, надавати райдержадміністраціям та міськвиконкомам необхідну методичну, практичну і консультаційну допомогу з цього питання;

забезпечити доведення завдань і доручень працівникам відділів з питань торгівлі і побутового обслуговування населення райдержадміністрацій і міськвиконкомів за погодженням із управлінням зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та торгівлі облдержадміністрації.

3. Рекомендувати сільським, селищним, міським радам створити з урахуванням чинного законодавства структурні підрозділи по захисту прав споживачів у межах коштів на утримання відповідних рад на 2003 рік.

2

4. Обласному управлінню у справах захисту прав споживачів проаналізувати стан виконання даного розпорядження та узагальнену інформацію надати облдержадміністрації та обласній раді до 1 лютого 2003 року.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ковальчука М.М.

Перший заступник голови Голова обласної

обласної державної ради

адміністрації

М.ЛАВРЕНКО В.СИБІРЦЕВ