[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

[ HOME ]
Фон Анонс масових заходів


Фон

Анонс масових заходів

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 20 по 26 січня 2019 року

З 22 січня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розпочне свою роботу книжкова виставка «Економічна теорія — вікно у світ економіки», яка діятиме протягом місяця. З представлених матеріалів можна отримати інформацію про основні методологічні тренди у розвитку економічної теорії. На виставці представлені монографії, дослідження, навчальні посібники, що будуть корисними для науковців, фахових економістів, державних управлінців, студентів економічних спеціальностей і широкому колу читачів, які цікавляться питаннями економічної теорії. Запрошуємо до перегляду.

21 січня о 12.00 у відділі краєзнавства відбудеться спільний захід з ГО „Екскурс-інформ” „Міжнародний туризм: Німеччина”. Історія розвитку німецького міста Торгау має багато паралелей з історією нашого міста. Розповість про ці історичні паралелі Валерій Федорович Попов, голова федерації роботодавців у сфері туризму Кіровоградської області. Захід буде цікавим для всіх, хто цікавиться краєзнавством і туризмом.

22 січня о 13.00 у відділі обслуговування користувачів до Дня Соборності України відбудеться он-лайн зустріч “Кропивницький – Кам'янське (Дніпропетровщина)”. Учасниками скайп-спілкування будуть студенти коледжу харчування та торгівлі (м. Кропивницький) і медичного коледжу (м. Кам'янське Дніпропетровської обл.)

24 січня о 16.00 у відділі краєзнавства в рамках циклу «Письменництво: теорія і практика» відбудеться зустріч з українською письменницею і поетесою, авторкою численних дитячих поезій Антоніною Царук. Запрошуємо на зустріч поціновувачів поетичного слова.

25 січня о 14.00 у відділі мистецтв відбудеться зустріч з учасником бойових дій на сході України, полтавським письменником і фотохудожником Віталієм Запекою, який презентує свій антивоєнний роман «Цуцик». Запрошуємо на зустріч небайдужих кропивничан.
Презентація проходить в рамках творчого проекту для учасників бойових дій на сході України «Мистецькі студії для учасників/учасниць АТО/ООС «Арт блокпост» (спільно з ГО «Мобільна волонтерська група»).

Триває «Єврофест: кіно для кожного» – кінофестиваль європейських фільмів, створений для підвищення толерантності та рівності в українському суспільстві, а також розширення можливостей дозвілля для людей з інвалідністю за проектом «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа». У суботу, 25 січня о 17.00 запрошуємо на комедію «Зжерті левами» (країна: Велика Британія, 2018, режисер: Джейсон Вінгард). Фільм про те як двоє братів вирушають на пошуки батька, знаючи лише, що його звуть Малік, і він живе в Блекпулі. Показ відбувається в актовій залі бібліотеки http://kinoklub.org.ua/ua/festivals/eurofest-2019/

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 13 по 19 січня 2019 року

17 січня о 12.00 в рамках Краєзнавчих студій відбудеться презентація книги „Коли реклама мала власні імена. Нариси з історії Єлисаветградської реклами”. Видання упорядкували краєзнавці Володимир Поліщук та Сергій Невесьолов. Книга налічує 22 окремих нариси, зокрема „Від книгарні Менчица до крамниці Злотопольського”, „Золота медаль фотографа Бриля”, „Ковбаса Гейзера, кефір Орлова та макарони Воліної” та інші. У підготовці матеріалів використані документи, які зберігаються у Державному архіві Кіровоградської області.

18 січня о 14.00 у відділі мистецтв відбудеться майстер-клас від керівника Студії клаптарства Ірини Кудревич «Творимо з клаптиків. Знайомимося з японською технікою квілтагамі, орігамі з тканини».

Творчий проект для учасників бойових дій на сході України «Мистецькі студії для учасників/учасниць АТО/ООС «Арт блокпост» (спільно з ГО «Мобільна волонтерська група») відновлює свою роботу і запрошує до участі у заходах батьків з дітьми.

З 18 січня в рамках проекту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» розпочинається «Єврофест: кіно для кожного» – кінофестиваль європейських фільмів, створений для підвищення толерантності та рівності в українському суспільстві, а також розширення можливостей дозвілля для людей з інвалідністю.

Перший фільм, показ якого відбудеться 18 січня о 17.00 – драма «Вас не було на місці» (країна: Великобританія, Франція, Бельгія, 2019, реж: Кен Лоуч). Це фільм про родину, яка мріє отримати фінансову незалежність і розпочинає власний невеликий бізнес. Показ відбувається в актовій залі бібліотеки. http://kinoklub.org.ua/ua/festivals/eurofest-2019/

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 06 по 12 січня 2020 року

Шановні користувачі, відвідувачі та друзі обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського! Вітаємо з Різдвом Христовим! У це світле свято бажаємо усім миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, міцного здоров'я та всіх благ! Повідомляємо, що 7 січня - вихідний день, 6 січня бібліотека працює з 10:00 до 18:00. Раді бачити вас у затишних залах бібліотеки!

8 січня о 14.00 у відділі мистецтв відбудеться відкриття виставки Марини Чурсанової «Алхімія». Приходьте на виставку і переконайтесь, що творчість та точні науки (пані Марина - кандидат фізико-математичних наук!) можуть бездоганно поєднуватись, в результаті чого з’являється щось нове, дивовижне. Завітайте на презентацію та відкрийте для себе нові враження.

11 січня о 15.00 у відділі мистецтв відбудеться чергове засідання мистецького клубу «Знай наших». Цього разу мова піде про кіноакторів-земляків: Іону Бій-Бродського, Олену Лицканович, Юліана Панич та Валентину Владимирову. У програмі заходу – показ уривків з документального фільму «Акторські долі», присвяченого Юліану Паничу, та фільм з серії «Щоб пам'ятали», присвяченого Валентині Владимировій.

11 січня о 17.00 триває фестиваль «Нове Британське кіно». Запрошуємо на перегляд психологічного трилера «Звір» (режисер Майкл Пірс, Велика Британія, 2017). Фестиваль «Нове британське кіно» проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією АртхаусТрафік. https://www.facebook.com/BritishCouncilUkraine/ та https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/

Мистецькі та творчі виставки: запрошуємо переглянути виставки «500 миттєвостей Різдва» (Інтернет-центр), «Всесвіт витинанки» (відділ краєзнавства). У холі І поверху працює міжрегіональна документально-художня виставка, присвячена життю і творчості М.Л.Кропивницького «Харків-Київ-Кропивницький», а також бібліотечний фотопроект «Натхненні книгою» (хол ІІІ поверху).

Запрошуємо до відділу документів з економічних, технічних та природничих наук (II поверх), де створено казкову селфі-зону. Тут Ви можете посидіти на Місяці, помилуватися нічним зоряним небом, “поспілкуватися” з привітним симпатичним Сніговиком та зробити фото на згадку. Тож завітайте до бібліотеки і створіть собі святковий настрій!

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Попередні заходи (січень-грудень 2019 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2018 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2017 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2016 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2015 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2014 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2013 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2012 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2011 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2010 року)

Попередні заходи (квітень-грудень 2009 року)

Попередні заходиФон


Фон

[ HOME ]

Анонс масових заходів
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua