[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

[ HOME ]
Фон Анонс масових заходів


Фон

Анонс масових заходів

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 14 по 20 січня 2019 року

З 14 січня у відділі обслуговування користувачів у рамках роботи Центру європейської інформації розпочне роботу книжкова виставка «Як працює Європейський Союз», де ви зможете дізнатися про історію створення ЄС та її стратегію, про Європу свободи, безпеки і справедливості, про те, що означає бути європейським громадянином.

З 15 січня у відділі документів з питань медицини та охорони здоров’я діє книжкова виставка «Йога: ваш шлях до досконалості». На виставці серед інших представлені книги Річарда Хіттлмена, відомого американського вчителя хатха-йоги 70-х років минулого століття, про практику йоги, мистецтво розслаблення, символи йоги. Йога — це спосіб отримання знання про себе.

17 січня о 15.00 у відділі краєзнавства пройде творчий вечір “Два крила поезії Ірини Небеленчук”. Запрошуємо на зустріч з поетесою, педагогом, науковцем, автором низки поетичних збірок, а також понад 100 наукових і науково-методичних праць з методики викладання української й зарубіжної літератур, учасницею народного мистецько-історичного фестивалю поезії та пісні «Українські передзвони» (2017), дипломантом конкурсу-проекту „Шевченко єднає народи” (2017) і просто щасливою людиною.

А також пропонуємо переглянути чудову, яскраву і світлу виставку художніх дитячих робіт за казками Василя Сухомлинського у відділі обслуговування користувачів!

Щиро раді бачити Вас у залах бібліотеки!

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 08 по 13 січня 2019 року

Шановні користувачі, відвідувачі та друзі обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського! Вітаємо з Різдвом Христовим! У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, міцного здоров'я та всіх благ! Повідомляємо, що 7 січня - вихідний день, 6 січня бібліотека працює з 10:00 до 17:00. Раді бачити вас у затишних залах бібліотеки!

8 січня у відділі обслуговування користувачів почне роботу книжкова виставка, присвячена 140-річчю від дня народження українського письменника і педагога Степана Васильченка «Степан Васильченко: народний і національний». Це митець зі зрілим поетичним голосом, оригінальними творами, пронизаними вірою в утвердження справедливості. Разом з найвідомішою прозою письменника на виставці представлені заборонені в радянські часи сатиричні оповідання, казка “Ось та Ась”, п’єса “Куди вітер віє”.

З 9 січня у відділі мистецтв діє книжкова виставка до 95-річчя Сергія Параджанова — видатного вірменського і українського кінорежисера, сценариста і художника. На виставці представлений альбом колажних робіт, які не втратили своєї унікальності і особливості. Альбом створений за вигаданим і використаним виключно автором методом.

9 січня відділ обслуговування користувачів запрошує переглянути викладку літератури про українських політичних в’язнів «Повернення правди». Серед книг — вперше видана в Україні «Українська інтелігенція на Соловках. Недостріляні» відомого діяча української діаспори, колишнього в’язня соловецьких концтаборів Семена Підгайного та гостро викривальна праця Віктора Петрова “Українська інтелігенція — жертва большевицького терору”.

12 січня з 16.00 до 22.00 запрошуємо відвідати дозвіллеву програму «Щедрий вечір в бібліотеці ім. Д.І.Чижевського». На Вас чекають святкові виставки-інсталяції, різдвяні літературні читання та кіновир, музичні кліпи, ворожіння на книгах, екскурсія до книгосховища, новорічно-різдвяні ігри на мультимедійній дошці, арт-програми, QR-квест, святковий салон: тату, макіяж, фотозони, розпис печива, щедрівки під ялинкою, дискотека та ще багато іншого незвичайного і цікавого. Слідкуйте за анонсами в соцмережах.

13 січня о 15.00 відбудеться зустріч фотомитців у рамках річної підсумкової фотовиставки Кіровоградської обласної організації НСФХУ “Фото-кроп”.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 31 грудня 2018 року по 06 січня 2019 року

Шановні користувачі, колектив бібліотеки щиросердно вітає Вас з Новим роком і Різдвом Христовим, бажає доброго здоров’я, добробуту, яскравих вражень та фантастичних книжкових відкриттів! Повідомляємо, що 31 грудня бібліотека працює з 10.00 до 18.00, 1 січня – вихідний день.

3 січня об 11.00 у відділі мистецтв відкриється виставка старовинних різдвяних листівок із колекції відомого краєзнавця, філокартиста Юрія Тютюшкіна. Усі, хто завітає на презентацію виставки “Різдво у Єлисаветграді”, дізнається багато цікавого про історію вітчизняної листівної картки, про роботу єлисаветградської пошти.

2 січня у відділі краєзнавства розпочне роботу книжкова виставка “На здобуття обласної літературної премії ім. Є.Маланюка”, де представлені твори номінантів на отримання премії у 2019 році. Премія заснована у 2002 році і є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори за високохудожні твори у жанрах поезії, прози, драматургії, літературознавства та перекладу, спрямовані на утвердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної спадщини народу, державотворення та демократизацію суспільства.

З 2 січня у відділі обслуговування користувачів працюватиме книжкова виставка «Світи Джерома Селінджера» до 100-річчя від дня народження американського письменника Дж. Д. Селінджера, найвизначніший головний твір якого — «Ловець у житі» (1951 р.) мав значний вплив на суспільство і посідав перше місце в списку американських бестселерів.

З 2 січня у відділі документів з питань медицини та охорони здоров’я можна переглянути книжкову виставку «Імунопрофілактика – щит від хвороб».

З 5 січня у відділі краєзнавства запрошуємо переглянути книжкову виставку «Подвиг непідвладний часу», присвячену 75-річчю вигнання нацистських окупантів з міста Кіровограда (нині – Кропивницький), що відбулося 8 січня 1944 року.

6 січня запрошуємо до відділу краєзнавства для перегляду книжкової виставки “Цінитель слова значущого” до 65-річчя від дня народження прозаїка, голови Кіровоградської обласної організації НСПУ Василя Бондаря.

З 6 січня у відділі абонемента працюватиме книжкова виставка «Різдво розкриває серця!». Різдво Христове — велике християнське свято, встановлене на згадку про народження Ісуса Христа у Віфлеємі. Світла і радості Вам!

Запрошуємо жителів та гостей міста переглянути нові книжкові виставки!

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Попередні заходи (січень-грудень 2018 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2017 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2016 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2015 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2014 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2013 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2012 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2011 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2010 року)

Попередні заходи (квітень-грудень 2009 року)

Попередні заходиФон


Фон

[ HOME ]

Анонс масових заходів
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua