[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

[ HOME ]
Фон Анонс масових заходів


Фон

Анонс масових заходів

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 24 по 30 квітня 2017 року

Засідання Краєзнавчих студій: 25 квітня об 11.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д.І.Чижевського відбудеться засідання Краєзнавчих студій: «Хвилі морської пам`яті». Спікерами Краєзнавчих студій запрошені: Гребенюк Василь Петрович, голова регіонального представництва Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників, Пролуненко Станіслав Васильович, керівник музею військово-морського флоту (с. Велика Северинка Кіровоградського району).

Книжковий фестиваль «Весняний Книговир» 27 квітня з 10:00 до 15:00 на площі Героїв Майдану в рамках фестивалю ОУНБ ім. Д. Чижевського презентує книги туристично-краєзнавчого напрямку «Візьми книжку у літню відпустку», унікальні книги з фонду шрифтом Брайля та організовує збір книг до бібліотек військових частин «Бібліотека українського воїна».

29 квітня о 14:00 в рамках Книжкового фестивалю «Весняний Книговир» у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д. І. Чижевського відбудеться творча зустріч з Ольгою Полевіною - поетесою, прозаїком, публіцистом, перекладачем, лауреатом багатьох літературних конкурсів, автором великої кількості публікацій, членом Національної спілки письменників України та з Олександром Архангельським – літератором, автором поезій та прозових творів, перекладачем, публіцистом, членом Національної спілки письменників України, лауреатом обласної літературної премії імені Євгена Маланюка.

Презентація роману Братів Капранових «Забудь-річка» 28 квітня о 15:00 відомі українські письменники та видавці Брати Капранови презентують новий історичний роман «Забудь-річка». Під час презентації можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати роман «Забудь-річка» та інші книги Братів Капранових, взяти автограф.

До річниці Чорнобильської катастрофи: у читальному залі – книжкова виставка - «Чорнобиль – трагедія, яка не має повторитися», у відділі абонемента – відкритий перегляд «Чорнобиля гіркий полин». Запрошуємо до перегляду.

В рамках проекту “Клуб інтелектуальних ігор” 29 квітня відбудеться шаховий турнір “Мистецтво інтелектуальної гри”, початок з 10.00. Любителів шахової гри, як дорослих, так і малечу, чекають у відділі обслуговування користувачів. Участь – безкоштовна.

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке проводиться в понеділок і четвер, о 17.00. В п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 17 по 23 квітня 2017 року

23 квітня - Всесвітній день книги та авторського права. У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Чудова традиція святкування Дня книги народилась у Каталонії, де 23 квітня, у День Святого Георга, традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Цього дня також було прийнято дарувати книги близьким. З нагоди святкування Всесвітнього дня книги та авторського права обласна бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує переглянути книжкову виставку «Диво, ім’я якому - книга», що працює у відділі обслуговування користувачів.

Творчі виставки – ексклюзив: у відділі мистецтв - «Мальований рай» роботи студентів мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка (художній керівник - Лариса Гарбузенко), виставка печворку, авторських сумок «Клаптикова мозаїка». У відділі документів з економічних, технічних, природничих наук - виставка вишитих ікон «Дорога до Бога» майстринь Клубу народних ремесел «Ниточка», хол І і ІІІ поверхів – роботи студентів мистецького факультету КДПУ ім. В.Винниченка «Витинанки», хол ІІ поверху - фотовиставка Василя Пастуха «Життя прекрасна мить». У відділі рідкісних та цінних видань обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського працює виставка «Колекція акафістів у фонді рідкісних видань». Запрошуємо до перегляду.

В рамках проекту “Клуб інтелектуальних ігор” 22 квітня відбудеться шаховий турнір “Мистецтво інтелектуальної гри”, початок з 10.00. Любителів шахової гри, як дорослих, так і малечу, чекають у відділі обслуговування користувачів. Участь – безкоштовна.

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке проводиться в понеділок і четвер, о 17.00. В п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 10 по 15 квітня 2017 року

Увага! З нагоди свята Великодня повідомляємо про графік роботи бібліотеки у святкові дні. 15 квітня обласна бібліотека ім. Д. І. Чижевського працює з 10.00 до 17.00, неділя - вихідний, 17 квітня бібліотека працює з 10.00 до 19.00.

Відділ мистецтв запрошує на презентації «Календаря мистецтв» - книжкових виставок, присвячених ювілеям видатних митців. Протягом тижня працівники відділу проводитимуть огляди книг та альбомів до 565-річчя від дня народження видатного мислителя, художника, інженера Леонардо да Вінчі (1452-1519). А також до 250-річчя від дня народження видатного українського композитора, тенора, скрипаля Артемія Веделя.

Виставка рідкісних та цінних видань: з 3 квітня у відділі рідкісних та цінних видань обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського працює виставка «Колекція акафістів у фонді рідкісних видань». Акафісти - особливі хвалебні піснеспіви на честь Спасителя, Божої матері або святих. Перший з відомих акафістів – акафіст Пресвятій Богородиці, написаний у 626 році у Візантії. Вперше експонуються акафісти середини XVIII – XX ст., що вийшли з друкарень Києво-Печерської лаври, Почаєва, Одеси, Санкт-Петербурга. Виставка працює протягом місяця.

Освіта протягом життя З 10 до 14 квітня (10.00 - 13.00) фахівці Інтернет-центру проводять навчання основам комп’ютерної грамотності для людей літнього віку. Заняття проводиться безкоштовно.

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке проводиться в понеділок і четвер, о 17.00. До Тижня американського кіно/ American Movie Week у відділі організовані книжкові виставки, презентації, перегляд фільмів, обговорення, тематичні засідання розмовного клубу. В п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 03 по 09 квітня 2017 року

З 1 квітня у відділах обслуговування користувачів оновлено книжкові виставки нових надходжень. Запрошуємо ознайомитися з квітневим розмаїттям нових видань. Також буде представлена книжкова виставка «НАТО: європейська безпека під впливом сучасності». А у відділі краєзнавства на книжкових виставках “Книжковий арсенал — 2017” „Краєзнавчий вісник” - нові книги.

4 квітня о 14.00 у відділі документів з економічних, технічних, природничих наук відбудеться відкриття виставки вишитих ікон «Дорога до Бога» клубу народних ремесел «Ниточка». Виставка представляє понад 40 робіт, вишитих хрестиком, гладдю та бісером. Особливе місце в творчості посідають ікони Божої матері, Св. Миколая, ікона Спасителя, Св. Іоанна, Св. Архангела Михаїла, Св. Пантелеймона, Ангела Хранителя, Св. Марії Магдалини та ін. Завітайте на виставку, аби помилуватися творінням рук майстринь, вкотре подивуватися, яка ж багата українська земля на талановитих людей!

До Дня здоров’я 5 квітня о 14.00 у відділі обслуговування користувачів відбудеться круглий стіл і зустріч з фахівцями товариства Червоного хреста України в рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста боротьби з туберкульозом та СНІДом. Учні та студенти дізнаються про правила захисту від смертельних недуг і отримають фахові відповіді на найскладніші питання про профілактику та діагностування ВІЛ-інфекції, туберкульозу.

7 квітня о 13.00 у відділі мистецтв відбудеться відкриття виставки декоративного розпису «Мальований рай» Лариси Гарбузенко та студентів мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка. В цей день зазвичай випускали на волю пташок, щоб, за народними повір’ями, співали на волі, Бога прославляли та просили щастя-удачі тому, хто їх випустив. Тому в експозиції виставки - роботи з зображенням вазонів, птахів та квітів у традиції стінописів українських інтер’єрів Наддніпрянщини, виконані студентами у 2017 році. «Птахи виходять схожими на квіти, а квіти - на птахів» - ці слова Миколи Гоголя якнайкраще описують український декоративний живопис. Під час відкриття відбудеться бліц майстер – клас.

9 квітня творче об’єднання «Hand Made – события» запрошує на виставку рукоділля. Програма починається об 11.30 з виступу джаз-бенду «Bag Band» (грають біля центрального входу). Під час виставки майстри проводитимуть майстер-класи (ліплення з глини, декупаж, розрізання скляної пляшки ниткою, плетіння), на вас очікують конкурси серед відвідувачів, музичні перерви кожну годину. Захід відбудеться у відділі документів з економічних, технічних, природничих наук і триватиме до 18.00.

Акція: Шановні користувачі обласної бібліотеки ім. Д.Чижевського, з 1 до 9 квітня пропонуємо скористатися акційною пропозицією до Міжнародного дня Інтернету «7 Годин безкоштовного Інтернету». Подробиці – в Інтернет-центрі ОУНБ ім. Д. Чижевського.

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, з понеділка по четвер, о 17.00. 3 квітня до Міжнародного дня дитячої книги у відділі відбудуться голосні читання, обговорення “Захоплюючий світ дитячих книг”. У п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 27 березня по 02 квітня 2017 року

До Міжнародного Дня театру з 27 березня у відділі мистецтв експонується міні-виставка старовинних листівок з колекції Володимира Могилюка – «Український театр: Тобілевичі у світлинах відомого фотомитця початку 20 ст. Олексія Іваницького» (м. Харків).

Також з нагоди Дня театру усі поціновувачі театрального мистецтва на бібліотечному сайті можуть ознайомитися з виданням Тетяни Корнієць «Что было - то было». Це довгоочікувана книга достовірних та зворушливих спогадів театральної актриси і режисера Тетяни Корнієць про театральне життя 50-х - 2000 років міста Кіровограда. З її ім'ям пов’язана історія кількох театральних колективів: з 1970 – народного театру БК ім. Жовтня заводу «Червона зірка»; з 1983 - народного театру БК ім. Калініна заводу «Гідросила»; з 2001 – народного театру «Тхія». Час проведення зустрічі з автором книги буде повідомлено додатково, слідкуйте за анонсами.

До Дня сміху: у традиційні дні поетичного свята відділи обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського пропонує користувачам презентацію книжкової виставки “Україна жартує” (відділ обслуговування користувачів).

На допомогу тим, хто саджає городину: З 28 березня у відділі документів з економічних, технічних, природничих наук розгорнута книжкова виставка «Секрети розумного городника». Цю ж виставку віртуально можна переглянути на сайті бібліотеки.

Шановні користувачі, з 1 до 9 квітня пропонуємо скористатися акційною пропозицією до Міжнародного дня Інтернету «7 Годин безкоштовного Інтернету». Подробиці – в Інтернет-центрі ОУНБ ім. Д. Чижевського.

Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! З 23 березня 2017 р. в м. Кропивницький на площі Героїв Майдану розміщена інсталяція «ГРАНІ3» та брифінг для ЗМІ (З ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, за сприяння Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської міської ради, курує громадська організація «Обласний жіночий інформаційний центр»).

«ГРАНІ3» – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ3» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена в м. Кропивницький до 5 квітня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, з понеділка по четвер, о 17.00. У п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 20 по 26 березня 2017 року

До Дня поезії: у традиційні дні поетичного свята відділи обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського пропонують для перегляду наступні виставки: «Поезія – мелодія душі» (відділ абонемента), «Запашні мелодії вірша» (відділ обслуговування користувачів).

До Дня весняного рівнодення: 20 березня о 12.00 у відділі мистецтв відбудеться зустріч з майстринею реставрації ляльок-мотанок Оленою Мединською «Ой весна-весна, що ти, веснонько, нам принесла». На заході майстриня розповідатиме молоді про українські традиції за народним календарем та про важливість відродження традицій ляльки-мотанки.

До Всесвітнього дня водних ресурсів: 22 березня о 14.00 у відділі документів з економічних, технічних, природничих наук відбудеться засідання круглого столу, присвячене розгляду питань водних ресурсів Кіровоградщини. У роботі круглого столу візьмуть участь представники державних установ та члени громадських організацій, екологи, викладачі ВНЗ та інші.

Творча зустріч: 22 березня о 15.30 у відділі краєзнавства відбудеться зустріч з місцевою письменницею і поетесою Іриною Небеленчук (захід проводиться спільно з КОІППО ім. В. Сухомлинського, в рамках популяризації творчості письменників – земляків).

Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! 23 березня 2017 р. з 14:00 до 15:00 в м. Кропивницький на площі Героїв Майдану відбудеться презентація інсталяції «ГРАНІ3» та брифінг для ЗМІ (З ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, за сприяння Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської міської ради проводить громадська організація «Обласний жіночий інформаційний центр»). «ГРАНІ3» – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ3» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена в м. Кропивницький до 5 квітня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, з понеділка по четвер, о 17.00. Протягом тижня у відділі відбуватимуться заходи, присвячені Тижню американської поезії/ American Poetry Week. У п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 13 по 19 березня 2017 року

Книжкові виставки: До річниці визволення Кіровоградщини від фашистських загарбників у відділі краєзнавства працює книжкова виставка «Подвиг, непідвладний часу», у відділі рідкісних та цінних видань – ексклюзивна виставка раритетів «Музеями світу».

Освітній напрям:

13-17 березня з 10.00 до 13.00 в Інтернет-центрі триватимуть навчання для користувачів літнього віку «Основи комп`ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернет».

14 березня о 10.00 в Інтернет-центрі відбудеться тренінг для користувачів «Медіаграмотність громадян».

14 березня о 12.30 до Кропивницького завітає Віце-Консул Сполучених Штатів Америки Наомі Анісман, у відділі документів іноземними мовами вона представить доповідь з презентацією про студентські програми обміну, навчання у США та процедури оформлення віз США.

15 березня о 14.00 у відділі документів іноземними мовами відбудеться Інтерактивний тренінг-семінар від представників Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON – Dinternal.

Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! До свята 8 Березня в Інтернет-центрі ОУНБ ім.Д.І.Чижевського розпочинається акція для всіх користувачів бібліотеки «Запишись до Інтернет-центру – отримай подарунковий сертифікат!». З 22 лютого до 22 березня запишіться до бібліотеки ім.Д.Чижевського або перереєструйтеся, завітайте з отриманим читацьким квитком до Інтернет-центру та отримайте подарунковий сертифікат! «8 березня = 8 годин безкоштовного Інтернету!». Власники сертифікатів зможуть використати їх в будь-який час протягом 2017 року. Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, хол першого поверху.

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, з понеділка по четвер, о 17.00. У п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 06 по 12 березня 2017 року

До дня народження Тараса Шевченка: цьогорічний відкритий перегляд «Молітесь правді на землі» до дня народження Т.Шевченка працівники відділу абонемента вирішили дещо урізноманітнити. А саме: 9 березня з 10:30 до 11:00 у цьому відділі звучатимуть вірші Т.Шевченка (прослуховування аудіокниги Т.Шевченко «Поезія», читає заслужений артист України П.Панчук). Запрошуємо відвідувачів бібліотеки на захід «Півгодини з Тарасом Шевченком». У традиційні дні Шевченківських свят відділи обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського пропонують для перегляду наступні виставки: унікальну виставку ретролистівок «Квітують мальви біля хати» - тематичне зібрання листівок з квітами мальви біля української народної оселі колекції Юрія Тютюшкіна (відділ мистецтв), «Шевченко в літературі і мистецтві» (відділ обслуговування користувачів).

До Дня 8 березня: виставка творчих робіт майстринь творчого об’єднання «Ниточка» - Галини Костюк, Валентини Ковтун «Весна і жінка: дві краплини сонця» (відділ краєзнавства). На виставці представлені скриньки, вишиті скатертини, серветки, прикраси з бісеру та інше. А також перша виставка-хобі медичних працівників м. Кропивницького “Їхнє друге покликання”. На виставці понад 60 робіт: картини, вишиті хрестиком, м’які іграшки, виконані в техніці “фелтинг” і “фільц”, кумедні фігурки - в техніці “квілінг” та багато інших оригінальних цікавинок від чотирьох чарівних жінок-майстринь: Ряботинської Наталії, Шевчук Вікторії, Курскової Наталії, Петрищевої Світлани (відділ документів з економічних, технічних та природничих наук). Книжкові виставки: «Прекрасне свято всіх жінок пташки несуть на крилах» (відділ абонемента), “Таємниця жінки” (відділ обслуговування користувачів). Запрошуємо насолодитися рукотворною красою.

Відкриття фестивалю печворку та текстильних сумок «Клаптикова мозаїка-2017»: 10 березня о 14.30 вперше в Кропивницькому, у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д.Чижевського відбудеться фестиваль печворку та текстильних сумок «Клаптикова мозаїка-2017»: виставка текстильних сумок "Торба і до торби", персональна виставка арт-квілту Людмили Кривенко, виставка робіт учасників та учнів Студії клаптарства Ірини Кудревич «Степові квіти», лекції та майстер-класи. Майстри з нашого міста, Львова, Ужгорода, Дніпра, Одеси, Кременчука, Світловодська, Києва, Черкас, Харкова, Дрездена здивують вас своїми ексклюзивними виробами ручної роботи. На вас чекають лекції, майстер – класи, «приставуча» конференція (майстри відповідатимуть на всі питання), атмосфера теплого творчого спілкування, обмін досвідом людей, для яких хобі стало невід’ємною частиною життя і способом самовираження, а для деяких - професією. Кожен відвідувач зможе дізнатися про техніку, матеріали і процес створення робіт, представлених на виставках. Активна форма фестивалю триватиме з 10 по 12 березня, виставки будуть працювати до 7 квітня 2017 року. До участі у виставці сумок запрошуються майстри та аматори з виробами у техніках печворку та квілту, а також у традиційних українських техніках: ткацтва, вишивки, оздоблення аплікацією. Перевага надається комплектам із сумок та доповненням до них (косметичка, гаманець тощо). Кількість робіт від одного автора - максимум п’ять одиниць (набір зараховується за одну одиницю). З приводу участі звертатися за адресами: runya_k@mail.ru, www.facebook.com/klaptarka/. Вхід – вільний.

Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! До свята 8 Березня в Інтернет-центрі ОУНБ ім.Д.І.Чижевського розпочинається акція для всіх користувачів бібліотеки «Запишись до Інтернет-центру – отримай подарунковий сертифікат!». З 22 лютого до 22 березня запишіться до бібліотеки ім.Д.Чижевського або перереєструйтеся, завітайте з отриманим читацьким квитком до Інтернет-центру та отримайте подарунковий сертифікат! «8 березня = 8 годин безкоштовного Інтернету!». Власники сертифікатів зможуть використати їх в будь-який час протягом 2017 року. Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, хол першого поверху.

Виставка рідкісних та цінних видань: увага, у відділі рідкісних та цінних видань розпочала роботу унікальна виставка «Музеями світу».

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, з понеділка по четвер, о 17.00. У п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 27 лютого по 05 березня 2017 року

Презентація книги: 28 лютого о 15.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім.Д.Чижевського відбудеться презентація монографії «Рекреаційно-туристські ресурси Кіровоградської області». Автор - Колотуха Олександр Васильович, методист комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», доктор географічних наук, доцент кафедри географії та геоекології природничо-географічного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені В.Винниченка, український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму. У монографії розглянуто географічні особливості Кіровоградської області, оцінено рекреаційно-туристські ресурси області – природні, соціально-економічні, культурно-історичні. Виконано рекреаційно-туристське районування Кіровоградської області. Визначені туристсько-краєзнавчі можливості області зі здійснення пішохідних туристських походів та інших видів туризму. Запрошуємо на відкриття науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, керівників туристсько-краєзнавчих гуртків області, краєзнавців.

До Всесвітнього дня письменника: 28 лютого о 13.30 працівники відділу обслуговування користувачів організовують зустріч-інтерв’ю з місцевим письменником Борисом Ревчуном «Дар слова». На зустріч запрошуються учні, студенти та всі, хто цінує сучасну українську літературу.

Відкриття творчої виставки: 2 березня о 14.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім.Д.Чижевського відбудеться презентація творчих робіт майстринь творчого об’єднання «Ниточка» - Галини Костюк, Валентини Ковтун «Весна і жінка: дві краплини сонця». На виставці представлені скриньки, вишиті скатертини, серветки, прикраси з бісеру та інше. Запрошуємо на відкриття.

До дня народження Тараса Шевченка: У традиційні дні Шевченківських свят відділ мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського пропонує для перегляду унікальну виставку листівок «Квітують мальви біля хати» - тематичне зібрання листівок з квітами мальви біля української народної оселі колекції Юрія Тютюшкіна. В народі цю квітку називають берегинею української хати та родини. В експозиції представлено 22 листівки початку ХХ ст., більша частина з них - роботи українського художника та пейзажиста Вжеща Євгенія Ксаверійовича (1853 – 1917), з робіт якого і були надруковані антикварні листівки. Відкриття виставки відбудеться 3 березня о 15.30 у відділі мистецтв обласної бібліотеки. В програмі заходу: презентація листівок; майстер – клас «малюємо мальви»; читання фрагментів творів українських класиків.

Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! До свята 8 Березня в Інтернет-центрі ОУНБ ім.Д.І.Чижевського розпочинається акція для всіх користувачів бібліотеки «Запишись до Інтернет-центру – отримай подарунковий сертифікат!». З 22 лютого до 22 березня запишіться до бібліотеки ім.Д.Чижевського або перереєструйтеся, завітайте з отриманим читацьким квитком до Інтернет-центру та отримайте подарунковий сертифікат! «8 березня = 8 годин безкоштовного Інтернету!». Власники сертифікатів зможуть використати їх в будь-який час протягом 2017 року. Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, хол першого поверху.

Книжкові виставки: за традицією, на початку місяця у відділах оновлені виставки нових надходжень «Розмаїття нових видань», до 100-річчя від дня створення Української Центральної Ради працює книжкова виставка «Буремний час України», до 25-річчя затвердження малого герба України – книжкова виставка «Символи України крізь віки: обереги держави та народу» (відділ читальних залів).

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, з понеділка по четвер, о 17.00. У п’ятницю о 17.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 20 по 26 лютого 2017 року

Книжкові виставки: до Міжнародного дня рідної мови в ОУНБ ім. Д. Чижевського представлено відкритий перегляд «О, мово моя, душа голосна України» (відділ абонемента), презентація книжкової виставки «Грані українського слова» (відділ читальних залів). До третьої річниці анексії Криму у відділі обслуговування користувачів працює книжкова виставка «Життя в епоху змін». Канадсько-український бібліотечний центр запрошує на виставку «Сучасна Канада».

Відкриття творчої виставки: 21 лютого о 14.00 у відділі документів з економічних, технічних і природничих наук ОУНБ ім.Д.Чижевського спільно з Кіровоградською обласною громадською організацією «Об’єднання болгар «Нашите хора» відбудеться презентація персональної виставки Штирьової Земфіри Іванівни - «Моєю творчістю гаптоване життя». На виставці представлені народні костюми, а також головні убори, пошиті і вишиті Земфірою Іванівною, настінні панно різної тематики. Ось уже більше 50 років Земфіра Іванівна займається вишивкою, переважно це рушники та одяг. Майстрині знайомі не тільки болгарські, а й українські та російські орнаменти.

Своєрідним «ноу-хау» майстрині є прикраса національних костюмів аплікацією з подальшою машинною вишивкою. В результаті цього поєднання створені костюми служать багато років і виглядають на сцені яскраво та колоритно. Запрошуємо на відкриття.

Краєзнавчі студії: 23 лютого о 13.30 у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д.І.Чижевського відбудуться Краєзнавчі Студії, присвячені 140-річчю від дня народження Лева Макаровича Мацієвича «Два крила Левка Мацієвича». Лев Мацієвич (1877–1910) – яскрава, але, на жаль, досі призабута постать української історії. Видатний інженер і конструктор, один з перших вітчизняних льотчиків, засновник першої на Наддніпрянщині політичної партії, яка ставила за мету здобуття самостійності України, громадський діяч і патріот. У колі його товаришів і знайомих – М. Вороний, М. Міхновський, С. Петлюра, О. Олесь, М. Коцюбинський та десятки інших із плеяди української інтелігенції початку ХХ століття. На Студіях всі бажаючі у невимушеній атмосфері зможуть поспілкуватись з краєзнавцем, людиною, яка зробила значний внесок для увічнення пам`яті Левка Мацієвича - Василем Білошапкою, директором Олександрівського районного краєзнавчого музею.

Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! До свята 8 Березня в Інтернет-центрі ОУНБ ім.Д.І.Чижевського розпочинається акція для всіх користувачів бібліотеки «Запишись до Інтернет-центру – отримай подарунковий сертифікат!». З 22 лютого до 22 березня запишіться до бібліотеки ім.Д.Чижевського або перереєструйтеся, завітайте з отриманим читацьким квитком до Інтернет-центру та отримайте подарунковий сертифікат! «8 березня = 8 годин безкоштовного Інтернету!». Власники сертифікатів зможуть використати їх в будь-який час протягом 2017 року. Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, хол першого поверху.

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, з понеділка по четвер, о 17.00. У п’ятницю о 17.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 13 по 19 лютого 2017 року

До 118-річчя утворення Єлисаветградської публічної бібліотеки:

Презентація: 14 лютого о 15.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація “Історичного календаря Кіровоградщини на 2017 рік. Люди. Події. Факти” (Автор-упорядник Володимир Босько). 12-й випуск альманаху містить відомості про ювілеї понад 400 визначних особистостей як минулих часів, так і сьогодення (від середини ХVІІІ ст. і до наших днів), пов`язаних з Єлисаветградським і Олександрійським повітами та сучасною Кіровоградською областю. Історико-краєзнавчі нариси і розвідки розповідають про перейменування міста, його вулиць та драматичні долі відомих людей Степової Еллади. Зокрема представлено 23 біографічні довідки про наших земляків, героїв АТО, які віддали життя за суверенітет і територіальну цілісність України. Видання ілюстроване, розраховане на широке коло читачів.

15 лютого о 14.00 у відділі обслуговування користувачів відбудеться концерт музичної школи № 1 «Матінка земля в нас одна-єдина і одна-єдина ненька Україна», у відділі мистецтв розпочне роботу виставка В. Кир’янова «Графіка».

Книжкові виставки: до Дня святого Валентина у бібліотеці представлено відкритий перегляд «Історії кохання» (відділ абонемента), презентація художньої виставки “Твоїм ім’ям на тебе я молюсь” (відділ читальних залів), голосні читання, обговорення, перегляд екранізацій, тематичне засідання розмовного клубу «Love Story Week/Тиждень любовного роману» (відділ документів іноземними мовами). Відділ документів економічних, технічних, природничих наук підготував книжкову виставку, віртуальну виставку на сайт бібліотеки «Кулінарні секрети смакоти».

Медійна грамотність: 15 лютого з 10.00 в Інтернет-центрі відбудеться тренінг «Медіа грамотність громадян» для людей літнього віку. Фахівці безкоштовно навчатимуть людей поважного віку як розрізняти правдиві та фейкові повідомлення у ЗМІ.

Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! 14 лютого – Міжнародний день дарування книг! Бібліотека звертається з проханням приносити книги для бібліотек Збройних сил України. Бажаєте допомогти нашим воїнам - принесіть до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського книжку: кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних сил. Книги приймаються щодня, без вихідних, за попередньою домовленістю про передачу книг телефонуйте (0522) 22-65-79, 22-58-90. Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, хол першого поверху.

Безкоштовне вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, крім п’ятниці і вихідних, о 17.00. 14 лютого до Дня президентів США - книжкова виставка, запрошуємо на тематичне засідання клубу розмовної англійської мови „На чолі держави”.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 06 по 12 лютого 2017 року

Зустріч з письменником і презентація книг: у четвер, 9 лютого, о 15.00 у відділі краєзнавства (ІІІ поверх) обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за підтримки газети «Народне слово» відбудеться творча зустріч з українським письменником Валерієм Макеєвим. Автор презентує дві нові повісті. Перша «100 днів полону або Позивний 911» - це книга-сповідь волонтера, який пройшов воєнний Схід України й опинився за ґратами, документальна розповідь про паралельний вимір, який нині існує в нашому світі за кілька сотень кілометрів. Повість «Привиди Президента» — друга робота Валерія Макєєва після його стоденного полону в 2014 році.

Події, описані у повісті «Привиди Президента», пов'язані з конкретним епізодом невизнаної війни на Донбасі восени 2014 року — спробою прориву до 32-го блокпосту, де в оточенні знаходилися бійці Нацгвардії. Керівництво країни спочатку не визнавало факту оточення, але під тиском дружин і матерів бійців все ж публічно пообіцяло вжити необхідні заходи для забезпечення продовольством і водою оточеного підрозділу і подальшої його евакуації.

Озвучене з високих трибун повинні були виконати бійці батальйону «Айдар». Але як формально немає такого підрозділу в ЗСУ, так і немає бійців, що виконували цей наказ. Ті, що залишилися живими з елітної групи «Айдара», яка пішла на прорив до позицій 32-го блокпоста, потрапили в полон. Після важких місяців перебування в полоні сепаратистів вони повернулися на Батьківщину і опинилися в іншому полоні — байдужості і бюрократії. Країна не квапилася визнавати своїх героїв. Ні загиблих. Ні живих. Примари…

Автор презентує видання для тих, хто хоче жити у власній щасливій країні. Запрошуємо на творчу зустріч. Довідки за телефоном: (0522) 22-65-79

Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» продовжується. Бібліотека звертається з проханням приносити книги для військових частин до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського. Бажаєте допомогти нашим воїнам - принесіть книжку, будемо раді різним виданням, але найбільше вітаються кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних сил. Книги приймаються щодня, без вихідних, за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, хол першого поверху. Тел. для довідок (0522) 22-65-79, 22-58-90.

Відкриття фотовиставки: 10 лютого о 17:00 обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує на презентацію фотовиставки подружжя Юрія і Лариси Лебедевих ««Via est vita»/ Дорога — це життя». Відкриття виставки відбудеться в п’ятницю, у відділі мистецтв.

Освіта протягом життя: з 6 до 10 лютого в Інтернет-центрі відбувається навчання комп’ютерній грамотності для людей літнього віку. Заняття проходить щодня з 10.00 до 13.00. Довідки за телефоном: (0522) 22-58-90.

Книжкові та творчі виставки: у відділах обслуговування користувачів працюють «Виставки нових надходжень»: книг, які були отримані на початку лютого. Працюють виставки декоративно-ужиткового мистецтва: «Декоративно-ужиткове мистецтво американських індіанців», виставка витинанок «Все в ажурі», акварельні роботи учнів художньої школи.

Безкоштовне вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, крім п’ятниці і вихідних, о 17.00.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 30 січня по 05 лютого 2017 року

Книжкові виставки: До 120-річчя від дня народження Євгена Маланюка, що відзначається 2 лютого, у відділі краєзнавства працює книжкова виставка «Слово про Євгена Маланюка», а також книжкова виставка „Лауреати обласної літературної премії ім. Є.Маланюка”. Календар мистецтв: книжкова виставка до 175-річчя від дня народження Орловського Володимира Донатовича, українського живописця, одного із засновників пейзажу в українському живописі. Виставки нових надходжень та новинки медіа фонду в Орхуському центрі, «Книжковий арсенал» - відділ краєзнавства, «Розмаїття нових видань» - відділ абонемента.

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту:

У відділі обслуговування користувачів працює книжкова виставка «Хвилююча історія Голокосту».

30 січня о 13.00 у відділі мистецтв відбудеться показ повнометражного українського документального фільму режисера Сергія Буковського «Назви своє ім’я» (2006). Сеанс відбувається в рамках показів документального кіно про права людини Docudays.

31 січня о 17.00 у відділі обслуговування користувачів відбудеться презентація книги одного з кращих знавців доби другої Світової війни, краєзнавця, дослідника Василя Даценка «За те, що євреї».

Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» продовжується. Бібліотека звертається з проханням приносити книги для військових частин до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського. Бажаєте допомогти нашим воїнам - принесіть книжку, будемо раді різним виданням, але найбільше вітаються кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних сил. Книги приймаються щодня, без вихідних, за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, хол першого поверху. Тел. для довідок (0522) 22-65-79, 22-58-90.

Творчі та інші виставки: «Декоративно-ужиткове мистецтво американських індіанців», «Все в ажурі», «Фортеці Задніпров’я у ХVІІІ ст.», роботи учнів художньої школи.

Безкоштовне вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, крім п’ятниці і вихідних, о 17.00. 2 лютого До Дня бабака в США відбудеться тематичне засідання клубу розмовної англійської мови під назвою “День "головного метеоролога" США” і перегляд фільму «День бабака».

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 23 по 29 січня 2017 року

Книжкові виставки: «Символи України крізь віки – обереги держави та народу», до Дня соборності України «Соборність України — соборність нашої свідомості», до Дня пам'яті героїв Крут працюють книжкові виставки «Крути: історія української нескореності», «Крути: найбільше важить слово правди». До Міжнародного пам’яті жертв Голокосту книжкова виставка «Хвилююча історія Голокосту». Календар мистецтв: книжкова виставка до 185-річчя від дня народження Едуарда Мане (1832-1883), французького живописця. До 220-річчя від дня народження Франца Петера Шуберта (1797-1828), австрійського композитора.

Навчання протягом життя: 24 січня з 10.00 до 13.00 в Інтернет-центрі відбудеться тренінг для користувачів поважного віку «Медійна грамотність для людей поважного віку».

Творча зустріч: 26 січня о 11.00 у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться «Креативна лабораторія музикознавця», що проводиться в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української академічної музики «Класик-проект» пам'яті Юлія Мейтуса. Захід відбудеться за участю: доктора мистецтвознавства, професора Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, члена Національної спілки композиторів України М.Д.Копиці – Карабиць, кандидата мистецтвознавства, старшого наукового співробітника Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т.Рильського НАН України bІ.М. Сікорської, кандидата мистецтвознавства, провідного наукового співробітника Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України В.В.Кузик, кандидата мистецтвознавства, викладача – методиста Кіровоградського музичного училища М.В.Долгіх, аспіранки КНУКіМ Я.А.Прохоренко-Деньгуб. Кожен такий фестиваль знайомить жителів нашого міста та області з видатними особистостями мистецького сьогодення України.

Творча зустріч: 27 січня о 14.00 у відділі краєзнавства відбудеться творча зустріч з поетом, прозаїком, номінантом обласної літературної премії ім. Є. Маланюка Василем Мошуренком, який розповість про свою творчість.

Творчі та інші виставки: «Декоративно-ужиткове мистецтво американських індіанців», «Все в ажурі», «Фортеці Задніпров’я у ХVІІІ ст.», роботи учнів художньої школи.

Відкриті творчі студії: у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського щодня крім вихідних з 11.00 до 14.00 студенти мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка в межах мистецької практики проводять відкриті студії з рисунку та акварельного живопису. На студії запрошуються жителі та гості міста, а також діти, які бажають опанувати техніку живопису. Вхід – вільний. Поспішіть, до 25 січня студії завершують роботу.

Безкоштовне вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, крім п’ятниці і вихідних, о 17.00. У відділі до 135-річчя від дня народження англійської письменниці Вірджинії Вульф (1882-1941), працює книжкова виставка “Потік свідомості” Вірджинії Вульф”, до 185-річчя від дня народження англійського письменника, математика, священика Льюїса Керролла (1832-1898), - відкритий перегляд “Країна чудес” Льюїса Керролла”.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 16 по 22 січня 2017 року

Книжкові виставки: Літературний календар: книжкова виставка до 80-річчя від дня народження Євгена Гуцала, українського письменника «Голос весняної скрипки», книжкова виставка до 90-річчя від дня народження Олекси Тихого, українського письменника «Патріотом загинув у неволі чужій». Календар мистецтв: книжкова виставка до 395-річчя від дня народження Жана Батиста Мольєра, французького драматурга, актора, творця класичної комедії, режисера. До Дня соборності України працюють книжкові виставки «Соборність України – соборність нашої свідомості», «Українська книга: нові надходження».

Навчання протягом життя: з 16 до 20 січня з 10.00 до 13.00 в Інтернет-центрі відбудуться тренінги для користувачів поважного віку «Основи комп`ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернет».

Відкриті творчі студії: у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського щодня крім вихідних з 11.00 до 14.00 студенти мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка в межах мистецької практики проводять відкриті студії з рисунку та акварельного живопису. На студії запрошуються жителі та гості міста, а також діти, які бажають опанувати техніку живопису. Вхід – вільний. Поспішіть, до 25 січня студії завершують роботу.

Безкоштовне вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, крім п’ятниці і вихідних, о 17.00.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

 

 

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

З 02 по 08 січня 2017 року

Шановні користувачі, відвідувачі та друзі бібліотеки! Щиро вітаємо з новорічно-різдвяними святами і бажаємо вам миру та злагоди, оптимізму і натхнення! Повідомляємо графік роботи бібліотеки на тиждень з 2 до 8 січня. Отже, бібліотека зачинена лише 7 січня, всі інші дні працює за графіком, раді бачити вас у затишних залах бібліотеки!

Книжкові виставки: в період зимових канікул запрошуємо учнів нашого міста та їх батьків відвідати бібліотеку Д.Чижевського і відпочити. «Дитячі куточки» у відділах абонемента і документів іноземними мовами - дитяча література, іграшки та розвиваючі ігри до ваших послуг. У відділі мистецтв ви можете переглянути унікальну виставку ретро-фотографій «Ялинка на головній площі обласного центру 1939-2017», виставку ляльок стародавнього українського вертепу. Сама вистава вертепу буде проведена 13 січня, на «Щедрий вечір в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського». Індивідуальні та групові екскурсії проходитимуть в інтерактивній формі (гра, спілкування на розвиток асоціативного мислення). В Орхуському центрі екологічної інформації при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук працює виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва “Хоровод новорічних ялинок”, у відділі обслуговування користувачів у будь-який час можна пограти в шахи.

Мистецькі та творчі виставки: бібліотека ім. Д. Чижевського готується до святкування «Щедрого вечора», яке відбудеться 13 січня з 18.00 до 23.00. Тож виставки в залах будуть оновлені, крім тих, що працюють холах І і ІІІ поверхів - виставка витинанок «Все в ажурі» (творчі роботи студентів графічного відділення мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка) та Василя Пастуха «Життя прекрасна мить» (хол ІІ поверху).

Безкоштовне вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, крім п’ятниці і вихідних, о 17.00.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


Попередні заходи (січень-грудень 2016 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2015 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2014 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2013 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2012 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2011 року)

Попередні заходи (січень-грудень 2010 року)

Попередні заходи (квітень-грудень 2009 року)

Попередні заходиФон


Фон

[ HOME ]

Анонс масових заходів
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua