[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон «Это нужно не мёртвым – это нужно живым…»


Фон

«Это нужно не мёртвым – это нужно живым…»

 

Роки відлітають у вічність. Минає 68 років з часу визволення нашої країни від німецько-фашистських загарбників. Цілих 68 років з тої травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир - довгоочікуваний, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував себе, хто приніс на вівтар свободи найдорожче – життя. Кожен з нас поділяє думку, втілену в словах: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

8 травня 2013 року об 11.00 у відділі краєзнавства буде представлена літературно-музична композиція на честь 68-ї річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні «Это нужно не мёртвым – это нужно живым…».

Співорганізатори заходу: Російський центр естетичного виховання (керівник – Віра Жижко), Спілка учасників бойових дій і ветеранів військової служби (Анатолій Джемига), Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.Чижевського, Кіровоградський обласний краєзнавчий музей.

На заході прозвучать пісні та вірші часів війни, сучасні музичні й поетичні твори про ті пам`ятні події. А також присутні матимуть можливість переглянути уривки з унікального документального фільму М. Рома «Обыкновенный фашизм».

Протягом двох тижнів у відділі краєзнавства працюватиме виставка «Земляки – Герої Радянського Союзу», на якій представлені матеріали краєзнавчого музею про наш край в часи війни, його визволителів і наших героїв-земляків.
На захід запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни, представники військової частини, студенти вузів, учні шкіл м.Кіровограда.

Вхід – вільний.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

«Это нужно не мёртвым – это нужно живым…»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua