[HOME]
Поточні новини  
DC.Metadata
Повернутися
[ HOME ]
“Україна Incognita”

Книга

“Україна Incognita” - акція всеукраїнської газети "ДЕНЬ".

Кіровоград став дев'ятнадцятим містом, в якому популярною всеукраїнською газетою “День” влаштовано фотовиставку “Новий день. Світло і тінь”.

Під час презентації, організатори виставки подарували Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І.Чижевського 2 примірники видання “Україна Incognita” (за загальною редакцією головного редактора газети “День” Лариси Івшиної).

“Україна Incognita” - це збірка статей про актуальні проблеми стародавньої середньовічної, нової та новітньої історії України, опубліковані газетою у 1997-2002 р.

Це історія життя яскравих особистостей – як всесвітньо визнаних, так і маловідомих, - чиї імена уславили Україну й нерозривно пов’язані з нею.

Це історія звернень будівничих нетлінних соборів, живописців, композиторів, воїнів, поетів… Історія тисячолітньої боротьби людей за свободу й гідне життя.

Книгу об’єднує думка: ми всі – спадкоємці сотень поколінь людей, що жили на українській землі до нас. Історія не повинна бути Terra incognita: це наша відповідальність перед нащадками, перед майбутнім.

Книга є для нас подвійним дарунком, оскільки в ній міститься 10 публікацій багаторічного активного читача нашої бібліотеки, викладача Кіровоградського педагогічного університету, а нині Києво-Могилянської Академії, доктора філологічних наук Володимира Панченка, який є одним з упорядників цієї книги.

Користувачі Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського щиро вдячні щоденній Всеукраїнській газеті “День” за подаровану “Україна Incognita”, видану в 2002р. Київським видавництвом “Факт” лише 1,5 тисячним тиражем.

[ HOME ]
“Україна Incognita”
© ОУНБ Кропивницький 1999-2002     Webmaster: webmaster@library.kr.ua