[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон „Погляд у минуле: нариси археології Кіровоградщини”


Фон

Презентація CD–диску Миколи Тупчієнка „Погляд у минуле: нариси археології Кіровоградщини”


16 березня о 17:00 у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського відбудеться чергова зустріч з циклу „Колоритні мандрівки” з кандидатом історичних наук Миколою Тупчієнком, де буде презентовано CD – диск „Погляд у минуле: нариси археології Кіровоградщини”. Ґрунтовна праця є результатом копіткої багаторічної роботи науковця, археолога, який проводив розкопки на території фортеці св. Єлисавети, області та поза її межами. На сьогодні Микола Тупчієнко є безперечним авторитетом у сфері археології.

Диск є ексклюзивним дослідженням, що буде корисним краєзнавцям, історикам, студентам й усім, хто цікавиться історією та культурою рідного краю.

Біографічна довідка.

Микола Петрович Тупчієнко народився в смт Добровеличківка 17 березня 1962 р. Після закінчення школи працював лаборантом в Київській археологічній експедиції Інституту археології АН УРСР. У 1982 -1987 рр. навчався на історичному факультеті Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Після закінчення університету тривалий час (1987-1996 рр.) працював у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї. Автор виставок: “Курганні культури Кіровоградщини”, “Скіфи Кіровоградщини”, “Кров брата твого”, “Кіровоградщина – скіфський край” (2001 р.).

З 1996 року займається педагогічною роботою у Кіровоградському національному технічному університеті.

Сфера наукових інтересів розгортається у площинах археології, стародавньої історії, етнографії та етнології, історії культури та культурології, історії релігії та релігієзнавства, філософії історії та філософії, історичної психології. Є автором 50 наукових праць.

У вільний час пише казки, вірші, займається скульптурою та різьбленням по дереву.

Запрошуємо на презентацію, вхід - вільний.

Наша адреса: вул. Велика Перспективна, 24Фон


Фон

[ HOME ]

„Погляд у минуле: нариси археології Кіровоградщини”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua