[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Магічне полум’я свічки


Фон

 

Презентація виставки декоративних свічок Миколи Розсолова “Магічне полум’я свічки“

24 грудня о 14.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д.І. Чижевського відбудеться презентація виставки декоративних свічок Миколи Розсолова “Магічне полум’я свічки“.

Вогонь, мабуть, одна з найцікавіших речей у нашому матеріальному світі. Його не можна взяти в руки чи просто доторкнутись, як до будь-якого іншого предмета. Це — символ життєвої сили. Вогонь дає світло, тепло, очищення. Багатьом знайома незбагненне тяжіння до споглядання полум’я свічки. Після важкого дня, при нав’язливих думках, при негативних емоціях рекомендується запалити свічку і на декілька хвилин зупинити свій погляд на її полум’ї, щоб очиститися від негативу, що накопичився в душі, серці, в думках. А якщо й сама свічка має надзвичайно привабливий зовнішній вигляд, як на мене, ефект від цього лише подвоїться.

Микола Михайлович Розсолов родом з Бобринця. Сьогодні він очолює Бобринецьку дирекцію фонду соціального страхування. За фахом інженер-сталеплавильник. Закінчив в Маріуполі металургійний інститут, після чого працював на заводі. З часом повернувся на батьківщину. Працював на маслозаводі в Бобринці, в податковій інспекції, в банку. Загалом, завжди був і залишається при справі, причому при серйозній. Близько року тому по телевізору побачив сюжет про хлопця із Західної України, який виготовляє неймовірної краси свічки. Здивувався, що таку витончену роботу виконує не жінка, а саме чоловік. «Щось всередині здригнулося, зародилася ідея, яку я став виношувати. Добував інформацію про технології виготовлення різьблених свічок, але ні з ким своїми планами не ділився», - розповідає майстер. Спочатку робив тільки маленькі свічки, боявся взятися за великі. Але спробував, вийшло, відчув задоволення від процесу виготовлення, навіть азарт, і - закрутилося... Порахувати сьогодні кількість зроблених майстром свічок неможливо. Велика колекція вдома, чимало свічок Микола Розсолов передав Бобринецькому музею, багато виробів дарує друзям і колегам.

Свічки екологічно чисті. Парафін спеціальний, який використовують в харчовій промисловості та косметології, всі інші матеріали також не містять шкідливих речовин. Микола Розсолов говорить, що велика свічка може безперервно горіти протягом тридцяти годин.

В Україні такі свічки в стилі «бароко» роблять одиниці, на Кіровоградщині - тільки Микола Розсолов.

 

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Магічне полум’я свічки
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua